Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ОБИРАЙТЕ СВІЙ ШЛЯХ, І НЕХАЙ ІНШІ ПРЯМУЮТЬ ЗА ВАМИ.

Служби і мобільні додатки BMW ConnectedDrive в кабріолеті BMW 2 серії.

Спілкування, інформація, розваги — мобільність по-новому за допомогою служб і мобільних додатків від BMW ConnectedDrive.

СЛУЖБИ CONNECTEDDRIVE.

Опція служб BMW ConnectedDrive лежить в основі системи BMW ConnectedDrive, що надає водієві інформацію, розважальні послуги та сервісні функції під час поїздки.
У їх число входить система BMW Online з актуальними місцевими новинами і погодою, онлайн-пошуком від GoogleTM, а також рядом офісних функцій. В меню «Додатки» можна створити власний набір служб, таких як веб-камери, ціни на паливо, інформація про парковках, путівники і довідники про готелі.
Також є можливість зручного, надійного і необмеженого доступу до обраним додатків для смартфона. BMW ConnectedDrive також надає доступ до магазину BMW ConnectedDrive Store, в якому ви можете в будь-який час і в будь-якому місці замовити служби і додатки або продовжити термін їх дії відповідно до власних потреб. У BMW ConnectedDrive є цілий ряд подібних функцій, які перетворять кожну поїздку в BMW на справжню пригоду.

ONLINE ENTERTAINMENT.

Ідеальна пісня для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою. Служба Online Entertainment пропонує прямий і необмежений доступ до більш ніж 22 мільйонам музичних композицій з вашого BMW без використання смартфона або іншого пристрою. Ви зможете знайти безліч музичних записів на будь-який смак. Під час звучання музичного твору в автомобілі воно автоматично завантажується на вбудований жорсткий диск розважальної системи, гарантуючи безперервність відтворення навіть при перебоях зв'язку.
Служба Online Entertainment надає річний доступ за фіксованою ціною до ресурсів будь-якої компанії-партнера BMW, наприклад Napster, яким можна користуватися в шести європейських країнах без додаткової плати: в Німеччині, Франції, Великобританії, Італії, Іспанії та Нідерландах.

КОНСЬЕРЖ-СЕРВІС.

Хочете мати особистого «дворецького»? До ваших послуг консьєрж-сервіс від BMW ConnectedDrive. Натисканням кнопки водій з'єднується з представником контактного центру BMW, який виконує функції «персонального помічника» на дорозі.
Пошук ресторану, найближчого банкомату або чергової аптеки тепер не проблема — співробітник інформаційного центру BMW готовий прийти на допомогу і вислати адресу безпосередньо в систему навігації. Довідкова служба працює незалежно від мобільного телефону водія, доступна дому та за кордоном цілодобово, сім днів на тиждень і абсолютно безкоштовно.

ІНТЕРНЕТ.

Функція доступу до всесвітньої мережі пропонує вам доступ до мережі Інтернет за допомогою дисплея з високою роздільною здатністю в вашому автомобілі. Таким чином, водій може працювати в мережі так само, як на домашньому комп'ютері, скориставшись високошвидкісним підключенням UMTS. URL-адресу можна легко і зручно ввести за допомогою контролера iDrive або вибрати зі списку закладок.
Завдяки фіксованим тарифом користувачі можуть вільно виходити в мережу з автомобіля по всій країні (без доплати за роумінг). Дисплей управління можна використовувати для виходу в Інтернет при русі зі швидкістю до 4 км/год. В автомобілях, оснащених розважальною системою Professional для задніх пасажирів, задні пасажири також можуть виходити в мережу за допомогою вбудованих в передні сидіння екранів.

СЛУЖБА REAL TIME TRAFFIC INFORMATION.

Служба Real Time Traffic Information (RTTI) в будь-який час надає найактуальнішу інформацію про дорожній рух. При цьому передається точна інформація про місце і тривалості труднощів, з тим щоб водій міг практично в реальному часі оцінити ситуацію на автомагістралях, шосе і численних маршрутах в межах міста. Рекомендації по об'їзду допомагають знайти найбільш економічний шлях до мети. Як джерела даних використовуються анонімні дані GPS-профілів вибірки автомобілів, додатки смартфонів і дані поліції, а також враховуються сформовані схеми завантаженості доріг, наприклад в години пік.
Для характеристики дорожньої обстановки дороги забарвлюються в зелений, жовтий, оранжевий або червоний колір.

ВІДДАЛЕНІ СЛУЖБИ REMOTE SERVICES.

Різними функціями, такими як відмикання і замикання автомобіля, можна керувати віддалено за допомогою служби Remote Services і безкоштовного додатку My BMW Remote (доступно в Apple App Store і Google Play Store). Ви також можете відправляти в навігаційну систему адреси, знайдені за допомогою пошуку Google™ (при наявності навігаційної системи). Крім того, є можливість відображення місцезнаходження автомобіля. Для використання цієї функції клієнтам потрібно просто активувати службу Remote Services на порталі клієнта My BMW ConnectedDrive за адресою www.bmw-connecteddrive.com.

Дивитися ролик

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЕКСТРЕНИЙ ВИКЛИК.

Інтелектуальний екстрений виклик — це цілодобова і оперативна допомога в екстрених ситуаціях і підтримка від спеціально підготовлених співробітників на рідній мові водія, в тому числі за кордоном. У разі серйозної аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або натяжители ременів безпеки, автоматично спрацьовує функція інтелектуального екстреного виклику. Необхідні для надання допомоги дані (точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії і можливі травми водія і пасажирів) передаються в контактний центр BMW за допомогою вбудованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Контактний центр BMW доводить до відома найближчий координаційний центр по рятувальних операцій і забезпечує допомогу по телефону до прибуття рятувальників. Екстрений виклик також може бути активований вручну, наприклад, якщо на дорозі потрібна допомога іншим.