Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом
BMW 3 серії Гран Туризмо.

ПРОСТІР СВОБОДИ.

BMW 3 серії Гран Туризмо.

BMW 3 серії Гран Туризмо - не з тих автомобілів, що просто виправдовують очікування. Він їх перевершує. Ідеальне поєднання форми і простору створює властиву купе елегантність, при цьому потужну і динамічну, в поєднанні із вражаючою просторістю. У нього абсолютно особливий, ні з чим не порівнянний почерк. І він стає ще индивидуальнее з елементами М Спорт пакета або пакетів BMW Modern Line, Luxury Line і Sport Line.

Технічні характеристики

Завантажити інформаційний лист

Розгін 0–100 км/ч, с (335i) 

5,7 [5,4]

Витрата в змішаному циклі, л/100 км (335i)  

8,1 [7,7]

Обсяг багажника, л 

520

Колесна база, см  

292

ПРОСТІР РАЗЮЧИЙ. ФОРМА БЕЗДОГАННА.

Приміряйте новий розмір.

Дизайн

У вигляді BMW 3 серії Гран Туризмо динамічні лінії дивним чином поєднуються з елегантністю купе. Цей автомобіль уособлює собою унікальну гармонію форми і простору, що створює досі небачену, абсолютно самобутню естетику. Салон BMW 3 серії Гран Туризмо створює відчуття простору і комфорту. Естетичність та функціональність зливаються в єдине ціле і запрошують стати його частиною. Просторий салон і високі сидіння забезпечать відмінний комфорт в поїздці.

Дізнатися більше

Динаміка та економічність.

Найвищий рівень комфорту і панорамний вид з будь-якого місця: Вражаючий просторий салон BMW 3 серії Гран Туризмо дає більшу свободу пересування. Водій і пасажири по достоїнству оцінять чудово оформлений салон і високо розташовані сидіння.

Дізнатися більше

Лінії обробки і обладнання.

BMW 3 серії Гран Туризмо вражає надихаючими лініями. А з деталями М Спорт пакета він стає ще енергійніше і зовні, і в русі.

Дізнайтесь більше

225 КВТ.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower об'ємом 3,0 л в BMW 335i просто вражає своїми характеристиками: потужність 225 кВт (306 л. С.), Максимальний крутний момент 400 Н · м і розгін до 100 км / год всього за 5, 7 з (xDrive: 5,3 с). Максимальна швидкість становить 250 км / ч (з обмежувачем). Середня витрата палива всього 8,1 л (xDrive: 8,1-8,0 л) на 100 км, а викид CO2 - 189-188 г / км (xDrive: від 188 до 187 г / км).
Всі бензинові двигуни BMW 3 серії Гран Туризмо відповідають вимогам стандарту EU6.

Дізнайтеся все про економічність

Технічні характеристики