Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

МІНІМАЛЬНИЙ ОПІР. МАКСИМАЛЬНА ЕКОНОМІЧНІСТЬ.

BMW EfficientDynamics на BMW 3 серії Гран Туризмо.

У BMW 3 серії Гран Туризмо реалізований комплексний пакет заходів і технологій BMW EfficientDynamics - для ще більшого задоволення за кермом при викиді шкідливих речовин.

РЕЖИМ ECO PRO.

Як тільки ви активуєте режим ECO PRO, параметри різних систем автомобіля відповідним чином змінюються з метою забезпечення підвищеної економічності та, в залежності від особливостей вашого стилю водіння, дозволяють заощадити до 20% палива, про що свідчать результати випробувань, що проводилися компанією BMW.
Даний режим оптимізує відгук педалі газу і КПП, моменти перемикання передач, а також інтелектуально керує параметрами опалення та кондиціонування повітря. На дисплеї відображатиметься інформація про те, які функції EfficientDynamics зараз забезпечують економію палива. Ви також будете отримувати підказки системи ECO PRO про дії в поточній ситуації, що дозволить вам добитися ще більшої економії палива.
Ще 5% потенційної економії забезпечують функції руху накатом (тільки з 8-ступінчастою АКПП Steptronic), який прогнозує асистент і функція «Маршрут ECO PRO» (дві останні функції тільки при наявності навігаційної системи Professional), а також активний круїз-контроль в режимі ECO PRO .

Функція руху накатом

Функція руху накатом - одна з особливостей режиму ECO PRO: коли на швидкості 50-160 км / ч водій відпускає педаль акселератора і при цьому не натискає педаль гальма, система роз'єднує двигун і трансмісію, в результаті автомобіль рухається за інерцією без участі двигуна.

Прогнозуючий асистент

Ще одна інноваційна функція - прогнозує асистент. На основі навігаційних даних ця система виявляє повороти, в'їзди в населені пункти, перехрестя з круговим рухом, T-подібні перехрестя і з'їзди з автомагістралей на маршруті руху і може давати підказки, щоб ви могли заздалегідь знизити швидкість. Крім того, прогнозує асистент ефективно управляє функцією руху накатом.

Маршрут ECO PRO

Ще одна функція режиму ECO PRO - маршрут ECO PRO. Спільно з навігаційною системою Professional вона розраховує найбільш економічний маршрут на основі різних параметрів, наприклад індивідуальний стиль водіння, поточна дорожньо-транспортна обстановка, дорожні умови.

Активний круїз-контроль в режимі ECO PRO

Активний круїз-контроль в режимі ECO PRO регулює швидкість і при необхідності гальмує до повної зупинки. Коли рух стає менш щільним, швидкість автомобіля ефективним чином збільшується до заданої.

АЕРОДИНАМІКА.

Кожна деталь цього автомобіля втілює філософію BMW EfficientDynamics. У оптимізованої конструкції переднього фартуха і днища кузова використовуються інноваційні рішення, які знижують коефіцієнт аеродинамічного опору і витрата палива.
Передній фартух являє собою видиме оку прояв філософії BMW EfficientDynamics. Інтегрована повітряна завіса направляє повітряний потік уздовж передніх колісних арок через два вертикальних повітрозабірника. Прискорюючись, цей потік формує «завісу» у зовнішніх кромок коліс. Повітряні зазори Air Breather канализируют відповідний до передніх коліс повітряний потік. Ці інноваційні рішення зменшують турбулентність і коефіцієнт аеродинамічного опору, тим самим знижуючи витрату палива. Плоска захист днища кузова і моторного відсіку також істотно покращує аеродинамічні характеристики автомобіля.

ФУНКЦІЯ АВТОМАТИЧНОЇ ЗУПИНКИ І ЗАПУСКУ ДВИГУНА.

Завдяки функції автоматичної зупинки і запуску двигуна ваш автомобіль витрачає паливо тільки під час руху.
Поки ви стоїте на світлофорі або в пробці, функція автоматичної зупинки і запуску економить паливо, відключаючи двигун, як тільки важіль коробки передач переводиться в нейтральне положення і водій знімає ногу з педалі зчеплення (в автомобілях з МКПП) або після повної зупинки автомобіля (в автомобілях з 8-ступінчастою АКПП Steptronic).
Коли функція активна, на інформаційному дисплеї відображається відповідний індикатор. Двигун в частки секунди запускається, як тільки водій включає передачу (МКПП) або знімає ногу з педалі гальма (8-ступінчаста АКПП Steptronic), дозволяючи без затримки продовжити рух.

Безпечно та зручно

Функція автоматичної зупинки і запуску двигуна ніяк не впливає на комфорт і безпеку, оскільки не активується в разі, якщо двигун не досяг робочої температури, салон недостатньо прогрітий або охолоджений, ступінь заряду акумуляторної батареї недостатньо висока або водій обертає рульове колесо. При необхідності центральний блок управління запускає двигун, навіть якщо автомобіль нерухомий, наприклад в разі скочування автомобіля вперед або при запотіванні лобового скла. Функцію автоматичної зупинки і запуску двигуна можна відключити в будь-який момент натисненням кнопки.

РЕКУПЕРАЦІЇ ЕНЕРГІЇ ГАЛЬМУВАННЯ.

При кожному гальмуванні вивільняється кінетична енергія, яка до недавнього часу ніяк не використовувалася. Система рекуперації енергії гальмування дозволяє реалізувати цей незадіяний потенціал. Вона використовує енергію, що виробляється при гальмуванні або коли водій знімає ногу з педалі газу, перетворюючи її в електрику.

За рахунок цієї енергії заряджається акумуляторна батарея. Завдяки даній інтелектуальній системі управління енергією знімається необхідність в безперервній роботі генератора, що зменшує навантаження на двигун. У результаті: зменшується витрата палива, а потужність зростає, що відповідає цілям BMW EfficientDynamics.

8-СТУПІНЧАСТА АКПП STEPTRONIC.

8-ступінчаста АКПП Steptronic і спортивна 8-ступінчаста АКПП Steptronic значно підвищують зручність водіння і перемикання передач за рахунок швидкої зміни числа обертів двигуна і мінімальної тривалості перемикань. Коробка передач об'єднує чудовий комфорт і яскраву динаміку з підвищеною паливною економічністю.
8-ступінчаста АКПП Steptronic не тільки забезпечує особливо плавне перемикання передач і знижує рівень шуму на високих швидкостях, але і дозволяє значно знизити витрату палива. Вона агрегатується з усіма двигунами. За рахунок мінімальної тривалості перемикань сусідніх передач перемикання відбувається практично непомітно. У той же час обороти двигуна завжди підтримуються на тому рівні, при якому забезпечується оптимальне використання потужності. Додаткові передачі дозволяють знизити частоту обертання двигуна на високій швидкості, таким чином знижуючи витрату палива і рівень шуму від двигуна.

Прогнозуючий привід

Тепер завдяки 8-ступінчастою АКПП Steptronic і новому прогнозуючого приводу можна отримати додатковий плюс до динаміки за допомогою перемикача системи регулювання динаміки руху. У режимі «Sport» взаємодія навігаційних даних з керуванням КПП забезпечує ще більш спонтанну реакцію. Режим «Comfort» орієнтований на плавність ходу і рідкісне перемикання передач.

Спортивна 8-ступінчаста АКПП Steptronic

Спортивна 8-ступінчаста АКПП Steptronic адаптується до вашого індивідуального стилю водіння - від неспішного руху до підкреслено динамічною манери їзди. Крім автоматичного режиму перемикання передач є також ручний режим, в який можна перейти в будь-який момент. В цьому режимі водій перемикає передачі самостійно за допомогою короткого важеля коробки передач або двох перемикачів на рульовому колесі. У спортивному режимі застосовується алгоритм перемикання передач, орієнтований на досягнення високих динамічних характеристик і оптимального розгону. Додаткову динаміку дає управління прискоренням (Launch Control): ця запозичена з мотоспорту функція регулює оберти при рушанні з місця і забезпечує максимальне стартове прискорення. Завдяки спортивній 8-ступінчастою АКПП Steptronic ви отримуєте високу економічність в поєднанні з неперевершеною якістю перемикання передач.