Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ПРАКТИЧНІ ПОМІЧНИКИ. З ВАМИ В ДОРОЗІ.

Комфорт і безпека в BMW 3 серії Гран Туризмо.

Зручні допоміжні системи, безліч запобіжних функцій: Ваш BMW захищає і підтримує вас, куди б ви не прямували.

БЕЗКОНТАКТНЕ ВІДКРИВАННЯ І ЗАКРИВАННЯ КРИШКИ БАГАЖНИКА.

З інноваційною системою комфортного доступу ви можете відкрити і закрити кришку багажника, не торкаючись до неї. Якщо у вас зайняті обидві руки, то досить провести ногою під заднім бампером, і можна класти або виймати речі з багажника.
Команду на відкривання багажника розпізнають спеціальні датчики, розташовані в задньому бампері на декількох рівнях. Вони реєструють рухи ніг від великої гомілкової кістки до кінця ступні і відправляють сигнали на бортовий комп'ютер. При натисканні на кнопку кришка багажника знову закривається.
Ця інноваційна опція BMW ConnectedDrive робить завантаження та розвантаження багажника зручнішою. Однак система не відімкне кришку багажника, якщо в радіусі дії не виявить ключ від автомобіля.

СИСТЕМА ОБ'ЄМНОГО ЗВУЧАННЯ HARMAN KARDON.

З системою об'ємного звучання Harman Kardon ви немов сидите в концертному залі. Цифровий підсилювач вихідною потужністю 600 Вт з індивідуально налаштованим еквалайзером гарантує чистий звук найвищої якості.
16 ідеально узгоджених між собою динаміків — по сім середньо- і високочастотних і два центральних баса — наповнюють звуком весь салон. На кришках динаміків в трикутних накладках дзеркал красуються ефектні написи «harman / kardon» в алюмінієвому дизайні.

АДАПТИВНЕ ОСВІТЛЕННЯ ПОВОРОТІВ.

Біксенонові фари з адаптивним освітленням поворотів, регульоване розподіл світлового потоку в місті і на шосе і система не осліплюють система управління дальнім світлом BMW забезпечують оптимальне освітлення дороги.
Рухливі фари в темряві дозволяють водієві заглядати далеко в повороти, як тільки він поверне кермо. Додаткове освітлення поворотів покращує видимість в ближній зоні і автоматично включається ще до того, як автомобіль рушить з місця, при включенні покажчика повороту або обертанні рульового колеса. Адаптивне освітлення поворотів гарантує оптимальну освітленість в будь-якій дорожній ситуації, що істотно підвищує ступінь активної безпеки.
Неосліплююча система управління дальнім світлом автоматично вмикає і вимикає дальнє світло фар в залежності від поточної освітленості і ситуації на дорозі, забезпечуючи чудову видимість в темний час доби. Розпізнаючи йшли попереду і зустрічні транспортні засоби, система постійно регулює дальнє світло фар, не допускаючи засліплення інших учасників руху. При цьому акцентні лампа і типові для BMW світлодіодні кільця фар з першого погляду дозволяють ідентифікувати марку автомобіля.

ПАСИВНА БЕЗПЕКА.

Пакет продуманих заходів безпеки в BMW 3 серії Гран Туризмо забезпечує цілеспрямовану мінімізацію ризику ДТП і дарують приємне відчуття захищеності.
Дуже міцні, масивні поперечні балки з надміцної багатофазної сталі забезпечують максимальну жорсткість пасажирської осередком, зберігаючи при цьому легковажність конструкції. Енергія удару направляється до ділянок кузова, оточуючим пасажирська осередок, наприклад до днища, каркасу боковин, внутрішнім перегородок і даху, після чого поглинається в зонах деформації, передбачених в передній і задній частинах кузова. При бічному зіткненні захист забезпечують посилена конструкція середніх стійок і порогів кузова, високоміцні бруси безпеки в дверях, а також жорсткі поперечні балки в області сидінь.
У передній частині кузова BMW 3 серії Гран Туризмо є ряд деталей, що забезпечують захист пішоходів. Між кронштейном бампера і панеллю встановлений амортизатор, що дозволяє знизити тяжкість травм ніг пішохода при наїзді. Крім того, капот оснащений деформуються елементами, що поглинають енергію удару і виконують функцію зон деформації.