Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ВЕЛИКИЙ
ПРОСТІР ДЛЯ
ВАШИХ ІДЕЙ.

Комфорт і функціональність на BMW
3 серії Турінг.

BMW 3-ї серії Турінг — це ідеальний і максимально комфортний автомобіль як для повсякденної діяльності, так і для поїздок вихідного дня або основної відпустки в році. Просторий салон з безліччю можливостей зберігання перетворює будь-яку подорож в приємну прогулянку. Просторе багажне відділення забезпечує прекрасну універсальність. А інтелектуальна система захисту пасажирів гарантує спокій і розслабленість всередині автомобіля.

ВІДКРИВАННЯ І ЗАКРИВАННЯ ДВЕРІ БАГАЖНИКА БЕЗ ДОПОМОГИ РУК.

З інноваційною системою комфортного доступу ви можете відкрити і закрити двері багажника, не торкаючись до неї. Якщо у вас зайняті обидві руки, то досить провести ногою під заднім бампером, і можна класти або виймати речі з багажника.
Команду на відкривання багажника розпізнають спеціальні датчики, розташовані в задньому бампері на декількох рівнях. Вони реєструють рухи ніг від великої гомілкової кістки до кінця ступні і відправляють сигнали на бортовий комп'ютер.
Ця інноваційна опція BMW ConnectedDrive робить завантаження та розвантаження багажника зручнішою. Однак система не відімкне двері багажника, якщо в радіусі дії не виявить ключ від автомобіля.

БАГАЖНА КОНЦЕПЦІЯ.

Будь то смартфон, напої або невеликий багаж — в BMW 3-ї серії Турінг знайдеться місце для всіх ваших речей. На центральній консолі розташований тримач для двох напоїв, а його шторка в закритому положенні може використовуватися в якості додаткової багажної поверхні. Усередині передніх дверей поміщаються пляшки об'ємом до одного літра.
Опціональний пакет багажного відділення забезпечує додаткові можливості перевезення речей. Він включає відкидне відділення на приладовій панелі з боку водія, сітки на спинках передніх сидінь. А також два гака для сумок. Також в нього входить розділова сітка і фіксує штифт в багажному відділенні. У пакет також входить універсальна сітка для днища багажного відділення, лоток для зберігання для вбудованого в днище відділення під ним, а також розетку електромережі 12 В в задній частині.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ.

Багажне відділення BMW 3-ї серії Турінг ідеально пристосоване для подолання складних маршрутів — тут помістяться і невеликий багаж, і великі, громіздкі предмети. Навіть з піднятою спинкою заднього сидіння його обсяг становить 495 літрів. При повністю складеній спинці заднього сидіння цей обсяг зростає до вражаючих 1500 літрів. Стандартна опція системи з люком для перевезення довгомірних предметів і спинка заднього сидіння, що складається в співвідношенні 40:20:40, дозволяють використовувати різні комбінації положень сидінь і багажного відділення під різні завдання. Середній сегмент спинки сидіння і сегмент на стороні пасажира на передньому сидінні можуть складатися окремо. Сегмент спинки сидіння з боку водія складається разом із середнім сегментом. Такі можливості дозволяють забезпечити унікальну гнучкість при завантаженні та розвантаженні BMW 3-ї серії Турінг. На задньому сидінні можуть сидіти двоє пасажирів, і при цьому можна перевозити довгі предмети (наприклад, чохли з лижами і сноубордами). BMW 3-ї серії Турінг також є єдиним автомобілем у своєму сегменті, у якого заднє вітрове скло може відкриватися окремо, що значно спрощує навантаження.

ПАСИВНА БЕЗПЕКА.

Завдяки грамотно підібраним матеріалам, високоміцної структурі і концепції інтелектуальної полегшеної конструкції кузов BMW 3 серії Турінг відповідає найсуворішим вимогам, що, в поєднанні з високоефективними системами пасивної безпеки, забезпечує максимально можливу ступінь захисту для тих, хто знаходиться в салоні.
Дуже міцні, масивні поперечні балки і раціональне застосування надміцної багатофазної стали дозволяють максимально збільшити ступінь безпеки, що забезпечується захисним каркасом кузова, чи не обтяжуючи конструкцію.
Енергія удару направляється до ділянок кузова, оточуючим пасажирська осередок, наприклад до днища, каркасу боковин, внутрішнім перегородок і даху, після чого поглинається в зонах деформації, передбачених в передній і задній частинах кузова. При бічному зіткненні захист забезпечують посилена конструкція середніх стійок і порогів кузова, високоміцні бруси безпеки в дверях, а також жорсткі поперечні балки в області сидінь.
У передній частині кузова BMW 3 серії Турінг є ряд пристроїв, що забезпечують захист пішоходів. Між кронштейном і панеллю бампера встановлений амортизатор, що дозволяє знизити тяжкість травм ніг пішохода при наїзді. Крім того, капот оснащений деформуються елементами, що поглинають енергію удару і виконують функцію зон деформації.
В результаті отримана ідеально налагоджена загальна концепція, завдяки якій ступінь безпеки BMW 3 серії Турінг воістину вражає. Автомобіль відповідає всім вимогам для отримання найвищих оцінок в авторитетних європейських, американських і міжнародних краш-тестах.