Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ВСІ МОЖЛИВОСТІ. ДО ЄДИНОЇ.

Сервіси та додатки BMW ConnectedDrive в BMW 3 серії Турінг.

Ви звикли розраховувати на максимальний комфорт BMW 3-ї серії Турінг. Завдяки служб і додатків BMW ConnectedDrive ви зможете підвищити фактор комфорту ще більше. Наприклад, ваш автомобіль можна перетворити в незалежний пересувний офіс. У BMW 3-ї серії Турінг забезпечується прямий доступ до мережі Інтернет та всім її можливостям. Наприклад, вас не зможуть здивувати раптово виниклі пробки на дорогах. Але навіть якщо раптом вони вас і застануть зненацька, оперативна служба підтримки автоматично допоможе вам знайти іншу дорогу.

СЕРВІСИ CONNECTEDDRIVE.

З пакетом послуг BMW ConnectedDrive можна користуватися безліччю інформаційних, розважальних і сервісних пропозицій для тих, хто в дорозі.
Сюди відноситься також сервіс BMW Online, що надає доступ до свіжої інформації з прив'язкою до місця розташування (погода, новини), а також до онлайн-пошуку і роботі з офісними додатками. Крім того, є можливість комбінування окремих послуг, таких як веб-камери і паркувальна інформація, а також туристичні та готельні путівники.
На додаток до цього дана опція включає в себе можливість необмеженого використання зручних і надійних додатків для смартфонів, наприклад BMW Connected.

 

Сервіси ConnectedDrive.

Дивитися ролик

BMW ConnectedDrive Store

У будь-який час і в будь-якому місці можна підключити окремі служби та додатки в магазині BMW ConnectedDrive Store. Служби і додатки можна підібрати і замовити індивідуально, в тому числі вже після покупки автомобіля BMW. Завдяки цьому клієнти можуть вибрати потрібні служби і додатки BMW ConnectedDrive безпосередньо з автомобіля, підібравши їх відповідно до власних уподобань.
Пропоновані в магазині BMW ConnectedDrive Store служби і додатки були спеціально розроблені відповідно до потреб і запитів водіїв BMW. Термін дії окремих служб також можна вибрати індивідуально. Це дозволяє клієнтам купувати служби тільки на певний проміжок часу, наприклад на час вихідних.
Доступ до магазину BMW ConnectedDrive Store здійснюється як в дорозі з вашого BMW, так і через онлайн-портал клієнта My BMW ConnectedDrive. В цьому випадку вибрані служби і додатки стають доступні в автомобілі практично відразу після придбання. У будь-який час магазин BMW ConnectedDrive Store надає актуальну інформацію про доступні службах і додатках.

Apps

Функція Apps являє собою платформу, що дозволяє зручно використовувати ряд додатків смартфона в автомобілі BMW. Прагнучи розширити список доступних своїм клієнтам додатків, BMW не тільки розробляє свої власні додатки, такі як BMW ConnectedDrive і M Laptimer, але і працює в тісній співпраці зі своїми партнерами, такими як Napster, GoPro, Deezer і Audible, що дозволяє безпечно і зручно використовувати ці програми в автомобілі.
Просто підключіть сумісний смартфон до автомобіля за допомогою вбудованого адаптера (при наявності) або USB-кабелю. Звук відтворюється через аудіосистему автомобіля. Всіма функціями програми можна комфортно керувати за допомогою контролера iDrive. Список додатків, доступних для використання в автомобілі, постійно розширюється завдяки тісній співпраці BMW і безлічі компаній-розробників.

www.bmw.com/apps

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЕКСТРЕНИЙ ВИКЛИК.

Інтелектуальний екстрений виклик — це цілодобова і оперативна допомога в екстрених ситуаціях і підтримка від спеціально підготовлених співробітників на рідній мові водія, в тому числі за кордоном. При спрацьовуванні в разі аварії подушки безпеки або натяжителя ременя безпеки система автоматично ініціює екстрені виклики. Необхідні для надання допомоги дані (точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії і можливі травми водія і пасажирів) передаються в контактний центр BMW за допомогою вбудованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Контактний центр BMW доводить до відома найближчий координаційний центр по рятувальних операцій і забезпечує допомогу по телефону до прибуття рятувальників. Екстрений виклик також може бути активований вручну, наприклад, якщо на дорозі потрібна допомога іншим.

Дивитися ролик

ОФІСНІ ФУНКЦІЇ.

Додаток BMW ConnectedDrive здатне перетворити вашу BMW в мобільний офіс. Забезпечте себе необхідним зручністю, організувавши власний офіс прямо в вашому автомобілі. З BMW ConnectedDrive ви зможете отримувати повідомлення електронної пошти і відповідати на них.

 

BMW Online Office і диктування повідомлень.

Дивитися ролик

Офіс Bluetooth

З сучасними засобами зв'язку, такими як смартфон, ви оптимально використовуєте свій час. А хіба може бути інакше, коли ви знаходитесь в дорозі на своєму BMW? З сервісом BMW ConnectedDrive вам будуть доступні багато функцій вашого смартфона навіть в автомобілі, через інтерфейс Bluetooth.
Через інтерфейс Bluetooth в автомобілі вам в будь-який момент доступні важливі офісні функції. Переглядайте розкладу зустрічей, записи в календарі, інформацію і новини на дисплеї автомобіля — при цьому вам не потрібно брати в руки мобільний телефон. Зосередьте свою увагу на дорозі: Завдяки функції перетворення тексту в мову електронну пошту, замітки, розкладу і SMS можна прослуховувати через динаміки аудіосистеми. У календарі відображаються розкладу зустрічей — можна легко і швидко вибрати позначені там телефонні номери і подзвонити по ним. Природно, з виведенням на дисплей фото абонента, щоб і при вхідному виклику, глянувши на дисплей управління, ви відразу зрозуміли, хто з вами хоче поговорити. Сервіс BMW ConnectedDrive забезпечує справжню мобільність вашого телефону і тримає вас в курсі подій.
Офісні функції залежать від кінцевого пристрою. Детальніше про них можна дізнатися на сайті www.bmw.com/bluetooth.

BMW Online офіс

За допомогою BMW Online Office ви зможете більш ефективно використовувати час, що проводиться в автомобілі: ця функція дозволяє отримувати повідомлення електронної пошти та відповідати на них, перебуваючи в дорозі. Крім всеосяжних функцій редагування і відправки повідомлень ел. пошти з дисплея управління, повідомлення ел. пошти можна прослуховувати за допомогою функції перетворення тексту в мову і надиктувати за допомогою функції розпізнавання голосу.
За допомогою будь-якого ПК, підключеного до призначеного для користувача порталу «My BMW ConnectedDrive», шляхом декількох операцій можна налаштувати голосовий ящик за допомогою існуючої адреси ел. пошти. Вибрані постачальники послуг ел. пошти також можуть бути налаштовані у вигляді входять поштових скриньок BMW Online Office в автомобілі. Якщо у вас є кілька облікових записів абонентів ел. Пошти, вони будуть чітко відображатися в меню. Після встановлення усі повідомлення ел. пошти будуть перенаправлятися в автомобіль без затримок і відхилень.

Функція диктування повідомлень

Секретар завжди поруч: Диктуйте і отруюйте прямо з автомобіля повідомлення електронної пошти та SMS за допомогою нової функції диктування в рамках BMW ConnectedDrive, зберігаючи всю увагу на дорозі. Інноваційний продовження вже відомої функції «Text-to-Speech» означає для водія відчутний плюс в плані інформаційно-розважальних сервісів, комфорту і безпеки.
Користування мобільним телефоном під час руху для відповіді на листи або SMS пов'язане з великим ризиком. З навігаційною системою Professional, підключенням через Bluetooth і сервісами ConnectedDrive вам більше не доведеться брати в руки мобільний телефон. Завдяки новій функції диктування в автомобілі і функції розпізнавання мови від компанії Nuance® тепер можна диктувати свої повідомлення, залишаючись зосередженим на найважливішому під час руху: на дорозі.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ОБСТАНОВЦІ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ.

У потрібний момент система надання інформації про дорожньо-транспортної обстановці в режимі реального часу (RTTI) забезпечить вас актуальними відомостями про ситуацію на дорогах. Ви отримуєте точні відомості про час і тривалості пробок фактично в режимі реального часу.
Дані надходять з таких джерел, як інформація про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, GPS-дані парків транспортних засобів, додатки для смартфонів і поліцейські звіти. Висока точність аналізу цих даних дозволяє визначити місце розташування пробки з точністю до 500 метрів. Завдяки цьому система RTTI надає інформацію в режимі реального часу про поточну ситуацію на автомагістралях, швидкісних і звичайних дорогах, а також на безлічі міських маршрутів, рекомендуючи при цьому зручні альтернативні варіанти проїзду.
Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.

 

Інформація про дорожньо-транспортної обстановку в режимі реального часу.

Дивитися ролик

КОНСЬЄРЖ-СЕРВІС.

Відчуйте абсолютно особливий рівень обслуговування — з консьєрж-сервісом BMW ConnectedDrive. Цей зручний сервіс з'єднує вас з співробітником контактного центру BMW, який на час вашої поїздки прийме на себе обов'язки вашого особистого помічника.
Вас цікавить конкретний ресторан, найближчий банкомат або аптека? Співробітник контактного центру BMW допоможе знайти те, що вам потрібно, і при необхідності передасть потрібну адресу безпосередньо в навігаційну систему вашого автомобіля. Він може навіть замовити для вас столик в ресторані або забронювати номер в готелі. Консьєрж-сервісом можна користуватися без прив'язки до мобільного телефону, як в домашньому регіоні, так і за кордоном. Він доступний цілодобово і абсолютно безкоштовно. Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.

 

Консьєрж-сервіс.

Дивитися ролик

ONLINE ENTERTAINMENT.

Ідеальна пісня для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою. Служба Online Entertainment пропонує прямий і необмежений доступ до мільйонів музичних композицій з вашого BMW серії 3 без використання смартфона або іншого пристрою. Ви зможете знайти безліч музичних записів на будь-який смак. Під час звучання музичного твору в автомобілі воно автоматично завантажується на вбудований жорсткий диск розважальної системи. Гарантоване задоволення звучанням без будь-яких пауз.
Служба Online Entertainment надає річний доступ за фіксованою ціною до ресурсів будь-якої компанії-партнера BMW, наприклад Napster, яким можна користуватися в шести європейських країнах без додаткової плати: в Німеччині, Франції, Великобританії, Італії, Іспанії та Нідерландах.

 

Online Entertainment.

Дивитися ролик

ДИСТАНЦІЙНІ СЛУЖБИ REMOTE SERVICES.

Різними функціями, такими як відмикання і замикання автомобіля, можна керувати віддалено за допомогою служби Remote Services і безкоштовного додатку My BMW Remote (доступно в Apple App Store і Google Play Store). Ви також можете відправляти в навігаційну систему адреси, знайдені за допомогою пошуку Google™ (при наявності навігаційної системи). Крім того, є можливість відображення місцезнаходження автомобіля. Для використання цієї функції клієнтам потрібно просто активувати службу Remote Services на порталі клієнта My BMW ConnectedDrive за адресою www.bmw-connecteddrive.com.

 

Дистанційні служби Remote Services.

Дивитися ролик

ІНТЕРНЕТ.

Опція «Інтернет» дозволяє виводити на дисплей управління в автомобілі BMW сторінки інтернет-сайтів. Введення адреси здійснюється простим і зручним чином через контролер iDrive або через список обраного.
З безлімітним тарифом за користування інтернетом ви можете виходити в мережу прямо зі свого BMW в межах домашнього регіону (без роумінгу). Користуватися інтернетом з дисплея управління можна при швидкості руху до 7 км/год. Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.