Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом
BMW 5 серії Турінг.

ВИДАТНИЙ. БАГАТОГРАННИЙ

BMW 5 серії Турінг.

BMW 5 серії Турінг захоплює не тільки сучасним і елегантним зовнішнім виглядом. Його салон демонструє поєднання комфорту і функціональності. Інноваційні системи BMW ConnectedDrive дозволяють завжди залишатися на зв'язку. А по динаміці і економічності цей BMW перевершує найсміливіші очікування.

Технічні характеристики

Місткість багажного відділення

560–1,670

Витрата в змішаному циклі, л / 100 км (335i)

Є

Обсяг багажника, л

1,670

Колісна база

2,968

НЕЗМІННЕ ВІДЧУТТЯ КОМФОРТУ.

Дизайн

Бездоганно вивірений стиль: BMW 5 серії Турінг з першого погляду вражає гармонійними пропорціями і сучасним силуетом. Нові опціональні світлодіодні фари з трохи усіченими верхніми крайками надають харизматичність. Велика радіаторна решітка сильніше нахилена вперед, надаючи автомобілю вид готового зірватися з місця скакуна і натякаючи на приховану під капотом міць.

Дізнатися більше

Сервіси і додатки.

З пакетом послуг BMW ConnectedDrive можна користуватися безліччю інформаційних, розважальних та сервісних пропозицій для тих, хто в дорозі.

Дізнатися більше

Лінії обробки і обладнання.

BMW 5 серії Турінг у виконанні Luxury Line вражає підкреслено класичним і елегантним дизайном. Благородні деталі з блискучого хрому поєднують вишуканість і спортивність і є відмінною рисою даної лінії обробки.

Дізнайтесь більше

 

190 кВт.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo робить автомобіль дуже динамічним і зовсім не марнотратним. Високої потужності при низьких значеннях витрати палива і викидів CO2 вдалося домогтися завдяки інноваційному пакету технологій BMW EfficientDynamics. Поєднання системи безпосереднього вприскування Common-Rail останнього покоління, багатоступінчастого турбонаддува і змінної геометрії турбін дозволяє рядному 6-циліндровий двигун BMW 535d потужністю 230 кВт (313 л. С.) Розвивати крутний момент 630 Н · м і розганяти автомобіль з місця до 100 км / ч за 5,4 с (при xDrive: 5,3 с). Апетити у двигуна при цьому дуже скромні: від 5,9 до 5,5 л дизельного палива на 100 км (при xDrive: від 6,2 до 5,9 л). У BMW 530d двигун потужністю 190 кВт (258 л. С.) Розвиває вже при 1500 об / хв максимальний крутний момент 560 Н · м. З місця до 100 км / год автомобіль розганяється всього за 5,9 с (при xDrive: 5,9 c) і витрачає лише 5,7-5,3 л палива на 100 км (при xDrive: від 6,0 до 5, 7 л). А завдяки технології BMW BluePerformance все рядні 6-циліндрові дизельні двигуни Twinpower Turbo, якими оснащуються автомобілі BMW 5 серії Турінг, відповідають вимогам стандарту EU6.

Дізнайтеся все про економічність

Дізнайтеся все про технічні характеристики