Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ЕЛЕГАНТНІСТЬ І
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ.

Дизайн BMW 5 серії Турінг.

ДИЗАЙН КУЗОВА.

Бездоганно вивірений стиль: BMW 5 серії Турінг з першого погляду вражає гармонійними пропорціями і сучасним силуетом. Нові опціональні світлодіодні фари з трохи усіченими верхніми крайками надають харизматичність. Велика радіаторна решітка сильніше нахилена вперед, надаючи автомобілю вид готового зірватися з місця скакуна і натякаючи на приховану під капотом міць.

Володіючи класичними пропорціями універсала - з витягнутим капотом, короткими свесамі і великий колісною базою - цей BMW дозволяє візуально відчути солідний запас простору в салоні та багажному відсіку. Автомобіль з гордістю демонструє нові задні ліхтарі. Своєю оптичної глибиною і L-подібною формою фари чудово вписуються в оновлений дизайн задньої частини кузова і логічно завершують загальну картину.

ДИЗАЙН.

Дізнатися більше про найважливіші елементи дизайну BMW 5 серії Турінг.

 

 

ДИЗАЙН САЛОНУ.

Точно за вашою міркою: салон нового BMW 5 серії Турінг - все одно що зшитий на замовлення костюм. Гармонійний дизайн, дорогі матеріали - в цьому інтер'єрі все саме так, як повинно бути. Водійське місце організовано логічно і ергономічно. Органи управління розташовано під рукою, функціями комфорту зручно управляти і водієві і передньому пасажирові.

Лінії і контури поверхонь створюють в салоні відчуття простору. З будь-якого місця погляд мимоволі спрямовується на дорогу. Сучасний стиль обробки створює відчуття комфорту і безпеки. Пропонуються дві опціональні лінії обробки - BMW Luxury і BMW Modern. Вони надає автомобілю ще більш самобутній характер і відрізняються особливою якістю матеріалів.

АДАПТИВНІ СВІТОДІОДНІ ФАРИ.

Світлодіодні фари включають в себе адаптивне освітлення поворотів з динамічно змінним розподілом світлового потоку в міських умовах і на заміських трасах. Система також має функції статичного освітлення поворотів та осліплюють систему управління дальнім світлом BMW Selective Beam з автоматичним перемиканням між дальнім і ближнім світлом фар. Таким чином, фари забезпечують оптимальну освітленість в будь-яких умовах.
У темний час доби рухливі фари забезпечують якісне освітлення дороги в поворотах. При включенні покажчика повороту або при повороті рульового колеса автоматично активується освітлення поворотів, навіть коли автомобіль

стоїть на місці. Адаптивне освітлення поворотів гарантує оптимальну освітленість в будь-якій дорожній ситуації, що істотно підвищує ступінь активної безпеки.
Осліплюють система управління дальнім світлом автоматично вмикає і вимикає дальнє світло фар в залежності від поточної освітленості і ситуації на дорозі, забезпечуючи чудову видимість в темний час доби Розпізнаючи йшли попереду і зустрічні транспортні засоби, система постійно регулює дальнє світло фар, не допускаючи засліплення інших учасників руху .

ПАНОРАМНИЙ СКЛЯНИЙ
ДАХ.

Панорамний скляний дах відкриває нові перспективи. Додаткове світло, що проникає крізь неї, робить обстановку в салоні ще більше розташовує. При занадто яскравому сонячному світлі можна скористатися стельової подвійний сонцезахисної шторкою з електроприводом. Функція зрушення і підйому передньої частини даху дає додаткові можливості вентиляції салону. Вбудований, автоматично висувається вітрозахисний козирок добре захищає від вітру навіть під час їзди з відкритим дахом.

АТМОСФЕРА.

Унікальна атмосфера в салоні нового BMW 5 серії Турінг служить одній меті - забезпечити абсолютний комфорт і подарувати можливість відчувати себе як вдома кожен раз, коли ви сідаєте в автомобіль. Центральна консоль максимально орієнтована на водія. Всі прилади і дисплеї розташовані таким чином, щоб їх використання було максимально зручним. За допомогою опціонального

проекційного дисплея BMW важлива інформація може проектуватися на лобове скло безпосередньо в полі зору водія. Ні з чим не порівнянний салон BMW 5 серії Турінг можна зробити ще більш індивідуальним за допомогою широкого асортименту додаткового обладнання.

Дизайн освітлення

Опціональне фонове освітлення наповнює салон м'яким, стильним світлом. Воно посилює відчуття розкоші, а також служить практичним джерелом світла для речового відсіку центральній консолі і дверних кишень. Колір освітлення можна перемикати в залежності від настрою між яскраво-білим і приглушеним помаранчевим.

Багатофункціональний дисплей на панелі приладів

Багатофункціональний дисплей, пропонований в якості додаткового обладнання, змінює інтерфейс в залежності від обраного режиму водіння, створюючи відповідну атмосферу і забезпечуючи підвищену безпеку, ефективність і ергономіку для водія. Інструкції навігаційної системи і дані систем допомоги водієві стали ще наочніше - досить одного погляду на дисплей. Завдяки цим функціям цифрове відображення інформації сприяє більш комфортному, приємному і безпечному водінню.

Система об'ємного звучання Bang & Olufsen High End Surround Sound

Новий BMW 5 серії Турінг оснащується сучасною акустичною системою об'ємного звучання Bang & Olufsen Surround Sound класу hi-end. Якісний звук в салоні автомобіля залишає неповторне враження. До складу системи входять 16 динаміків загальною потужністю 1200 Вт. Чудової акустиці сприяє обробка сигналу Dirac-Dimensions. Є режими Studio і Expanded, а також функція світового супроводу в панелях окремих динаміків.