Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ДОВІРТЕСЯ НАДІЙНИМ ПОМІЧНИКАМ.

Системи допомоги водієві BMW ConnectedDrive в BMW 5 серії Турінг.

Численні інноваційні технології роблять водіння менш стомлюючим, гарантують комфорт і забезпечують безпеку на найвищому рівні. І ви можете повністю віддатися безтурботному задоволенню за кермом.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, що дозволяє менше відволікатися від ситуації на дорозі. Перелік проецируемих даних залежить від оснащення автомобіля і може включати в себе інформацію навігаційної системи, індикатор обмеження швидкості, включаючи індикацію заборони на обгін, а також повідомлення бортової системи діагностики. Можливо відображення даних, що надходять від інформаційно-розважальних систем (наприклад, записи телефонної книги, списки викликів, назви композицій, радіостанції).

АСИСТЕНТ ПРИ РУСІ У ПРОБКАХ.

При русі по автомагістралі зі швидкістю нижче 60 км/год асистент підтримує необхідну дистанцію і навіть підрулює автомобілем.
Система дозволяє в щільному транспортному потоці, де швидкість руху не перевищує 60 км/год, «плисти за течією», що робить перебування в дорожньому заторі менш виснажливим.
Вона автоматично підтримує потрібну дистанцію, регулює швидкість, аж до повної зупинки і, якщо потрібно, активно підрулює автомобіль. Автомобіль продовжує сам триматися свого ряду, поки водій тримає кермо хоча б однією рукою. Автоматичне відновлення руху тепер можливо, якщо зупинка тривала не до трьох секунд, як раніше, а до 30 секунд. Це ще один крок на шляху до напівавтоматизованого водінню.

СЕНСОРНИЙ КОНТРОЛЕР iDRIVE.

Сенсорний контролер iDrive є зручним інструментом управління системою iDrive однією рукою. За допомогою інтегрованої в контролер сенсорної панелі ви можете легко вводити в систему різну інформацію, таку як місця призначення для навігаційної системи, використовуючи звичайний рукописний ввід. Ви також можете використовувати контролер для доступу до різних функцій і налаштувань, а також для перегляду списків. Всі дії виконуються інтуїтивно і без зусиль за допомогою дотиків — виключно зручний для водія спосіб, практично не відволікаючий його від дороги. Всі функції, управління якими здійснюється за допомогою контролера, відображаються на дисплеї управління.

СИСТЕМА НІЧНОГО БАЧЕННЯ BMW З ДИНАМІЧНИМ ПІДСВІЧУВАННЯМ.

Відмінна видимість в темний час доби: Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією динамічного підсвічування розпізнає людей і великих тварин на великій відстані і висвічує їх. Теплова камера, розташована в радіаторних гратах, розпізнає людей і тварин, передаючи відповідне зображення на дисплей управління.
Інтелектуальна система раннього попередження з яскравим «прожектором»: як тільки інфрачервона камера виявляє пішохода або велика тварина на шляху проходження, система направляє у відповідну точку два окремо керованих осліплюють динамічних джерела світла. Таким чином, водій і пішохід отримують високоефективне попередження про потенційну небезпеку.
При виведенні теплового зображення на багатофункціональний дисплей або на проекційний дисплей BMW подаються додаткові попередження. У разі високого ризику подається звуковий сигнал і гальмівна система приводиться в стан максимальної готовності.
Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією динамічного підсвічування — інновація BMW ConnectedDrive.

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ДАЛЬНІМ СВІТЛОМ BMW SELECTIVE BEAM.

Неосліплююча система автоматичного управління дальнім світлом робить водіння в темний час доби менш стомлюючим для водія і безпечнішим. Ця функція забезпечує найкращу видимість в темний час доби, не засліплюючи інших водіїв.
Система розпізнає інших учасників руху і вибірково виключає із зони охоплення дальнього світла відповідну ділянку дороги. Довжина освітлюваної ділянки може перевищувати 400 м, що дозволяє швидше розпізнати небезпеку, а також допомагає дотримуватися обраної смуги руху.

ПАРКУВАЛЬНИЙ АСИСТЕНТ.

Паркувальний асистент полегшує пошук паркувального місця і активно допомагає паркуватися.
Автоматичний паркувальний асистент BMW робить парковку простий, як ніколи. Система сама включає передачі переднього і заднього ходу, підрулює, додає газ, гальмує. Водієві залишається тільки включити покажчики повороту і утримувати до завершення процесу клавішу PDC. А також спостерігати за навколишнім оточенням, в чому йому допомагає камера заднього виду. Після закінчення маневру система переводить коробку передач в положення парковки (P). При русі зі швидкістю до 35 км/год на відстані не більше 1,5 м від узбіччя система виявляє за допомогою ультразвукових датчиків відповідні паркувальні місця і показує їх на дисплеї управління.

СИСТЕМИ НА БАЗІ ВІДЕОКАМЕР.

Парктронік, круговий огляд, камера заднього виду: насолодитеся високоякісним зображенням простору навколо автомобіля при маневруванні на парковці або при виїзді на автостраду. Парктронік (PDC) з передніми і задніми датчиками допоможе вам легко і безпечно припаркуватися, подаючи оптичні і звукові сигнали.
Функція кругового огляду показує ваш автомобіль на дисплеї управління, відображаючи «вид зверху». Додаткова система бокового виду гарантує ще більш ефективний огляд, коли видимість ускладнена при виїзді на автостраду. Камера заднього виду виключно корисна при русі заднім ходом на парковці на швидкостях менше 20 км/год.

АКТИВНИЙ ЗАХИСТ.

Активний захист — це превентивний захист пасажирів, що забезпечується технологіями BMW ConnectedDrive.
Після пристібання ременя безпеки передні ремені при рушанні з місця один раз автоматично преднатягіваются. У критичній ситуації на дорозі проводиться оборотне переднатягнення передніх ременів безпеки, переднє пасажирське сидіння з електроприводом приводиться у вертикальне положення, закриваються бічні вікна і люк у даху (якщо такий є). Критична ситуація розпізнається по виконуваного водієм екстреного гальмування, а також при виявленні надмірної надлишкової або недостатньої поворотності.
При наявності функції попередження про наїзд і попередження про наїзд з функцією пригальмовування, система розпізнає в межах своїх фізичних меж небезпека зіткнення з рухомим або зупинився попереду транспортним засобом.
У певних аварійних ситуаціях вона може загальмувати автомобіль до повної зупинки без втручання водія. Це дозволяє знизити ризик повторних зіткнень і тяжкість їх наслідків.
Крім того, система контролю пильності розпізнає наростання неуважності чи втоми водія при тривалій, монотонної їзді. Система аналізує рух рульового колеса і реагує на аномалії в манері водіння, відображаючи на дисплеї управління рекомендацію зробити перерву.