Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ЗАОЩАДЖУЄ РЕСУРСИ. ПІДВИЩУЄ ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.

BMW EfficientDynamics в BMW 5 серії Турінг.

У плані економічності BMW 5 серії Турінг теж подає приклад, тому що в кожному окремому автомобілі BMW 5 серії реалізований всеосяжний пакет заходів і технологій BMW EfficientDynamics. Він значно знижує витрату палива і викид шкідливих речовин в атмосферу, але при цьому робить задоволення за кермом ще більш насиченим.

BMW 520d.

При обсязі 2,0 л 4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo моделі BMW 520d розвиває вражаючі 140 кВт (190 л. С.). Поєднання системи безпосереднього вприскування Common Rail і турбокомпресора із змінною геометрією турбіни дозволяє двигуну розвивати максимальний крутний момент 400 Н · м в діапазоні 1750-2500 об / хв і розганяти автомобіль з місця до 100 км / год за 8,1 с (з 8-ступінчастою АКПП Steptronic: 8,0 c; xDrive і 8-ступінчаста АКПП Steptronic: 8,2 с). Максимальна швидкість становить 229 км / ч (з 8-ступінчастою АКПП Steptronic: 226 км / год, при xDrive і 8-ступінчаста АКПП Steptronic: 220 км / год). Висока паливна економічність в змішаному циклі - від 5,0 до 4,6 л / 100 км (з 8-ступінчастою АКПП Steptronic: від 4,9 до 4,5 л / 100 км; xDrive і 8-ступінчаста АКПП Steptronic: від 5 , 4 до 5,1 л / 100 км). Викид CO2 в атмосферу теж невеликий: від 132 до 122 г / км (8-ступінчаста АКПП Steptronic: від 128 до 118 г / км; при xDrive і 8-ступінчаста АКПП Steptronic: від 143 до 133 г / км).

РЕЖИМ ECO PRO.

Як тільки ви активуєте режим ECO PRO, параметри різних систем автомобіля відповідним чином змінюються з метою забезпечення підвищеної економічності та, в залежності від особливостей вашого стилю водіння, дозволяють заощадити до 20% палива, про що свідчать результати випробувань, що проводилися компанією BMW.
Додаткові функції руху накатом (тільки з 8-ступінчастою АКПП Steptronic), що прогнозує асистента і маршруту ECO PRO дозволяють знизити витрату палива ще на 5%. Даний режим оптимізує відгук педалі газу і КПП, моменти перемикання передач, а також інтелектуально керує параметрами обігріву та кондиціонування повітря. На дисплеї відображатиметься інформація про те, які функції EfficientDynamics зараз забезпечують економію палива. Ви також будете отримувати підказки системи ECO PRO про дії в поточній ситуації, що дозволить вам добитися ще більшої економії палива.

Рух накатом

Функція руху накатом (доступна тільки для автомобілів з 8-ступінчастою АКПП Steptronic): коли на швидкості 50-160 км / ч водій відпускає педаль акселератора і при цьому не натискає педаль гальма, система роз'єднує двигун і трансмісію, в результаті автомобіль рухається за інерцією без участі двигуна.

Прогнозуючий асистент

Особливою інновацією режиму ECO PRO є прогнозує асистент, який працює спільно з навігаційною системою Professional. На основі навігаційних даних ця система виявляє повороти, в'їзди в населені пункти, перехрестя з круговим рухом, T-подібні перехрестя і з'їзди з автомагістралей на маршруті руху і може давати підказки, щоб ви могли заздалегідь знизити швидкість.

Маршрут ECO PRO

Ще одна функція режиму ECO PRO - маршрут ECO PRO. Спільно з навігаційною системою Professional вона розраховує найбільш економічний маршрут на основі різних параметрів, наприклад індивідуальний стиль водіння, поточна дорожньо-транспортна обстановка, дорожні умови. Бортовий комп'ютер показує бонусні кілометри або, іншими словами, кількість додаткових кілометрів, які можна проїхати на паливі, зекономленій в режимі ECO PRO.

ТЕХНОЛОГІЯ BMW EFFICIENTDYNAMICS.

Чи не втратити актуальність в майбутньому їм дозволяє технологія BluePerformance, яка серійно використовується на всіх дизельних моделях: Ця технологія дозволяє ще більше скоротити викид шкідливих речовин в атмосферу. Крім фільтр сажі і каталізатора окислення чистоту вихлопу забезпечує накопичувальний каталізатор окислів азоту. У деяких моделях для нейтралізації оксидів азоту використовується каталізатор SCR (SCR = selective catalytic Reduction) з уприскуванням карбамідо-водяної суміші AdBlue. Хімічна реакція, яка викликається уприскуванням AdBlue, призводить до значного скорочення викиду оксидів азоту. В результаті ви ще довго будете їздити в автомобілі з одним із найчистіших дизельних двигунів в світі, відповідних у серійній комплектації стандарту EU6.

АЕРОДИНАМІКА.

Кожна деталь цього автомобіля втілює філософію BMW EfficientDynamics. У оптимізованої конструкції переднього фартуха і днища кузова використовуються інноваційні рішення, які знижують коефіцієнт аеродинамічного опору і витрата палива.
Вся передня частина, включаючи перероблений передній фартух, втілює філософію BMW EfficientDynamics. Оптимізований дизайн повітрязабірників вносить такий же важливий внесок в хорошу аеродинаміку, як і обтічні колісні арки.
Плоска захист днища кузова і моторного відсіку також істотно покращує аеродинамічні характеристики автомобіля. Ці нові деталі вкрай ефективні не тільки з точки зору аеродинаміки - вони також сприяють поліпшенню шумоізоляції і посилюють захист від корозії.

РЕКУПЕРАЦІЯ ЕНЕРГІЇ ГАЛЬМУВАННЯ.

Кінетична енергія.

При кожному гальмуванні вивільняється кінетична енергія, яка до недавнього часу ніяк не використовувалася. Система рекуперації енергії гальмування дозволяє реалізувати цей незадіяний потенціал. Вона використовує енергію, що виробляється при гальмуванні або коли водій знімає ногу з педалі газу, перетворюючи її в електрику. За рахунок цієї енергії заряджається акумуляторна батарея. Завдяки даній інтелектуальній системі управління енергією знімається необхідність в безперервній роботі генератора, що зменшує навантаження на двигун. В результаті: зменшується витрата палива, а потужність зростає, що відповідає цілям BMW EfficientDynamics.

ФУНКЦІЯ АВТОМАТИЧНОЇ ЗУПИНКИ І ЗАПУСКУ ДВИГУНА.

Економить бензин.

Завдяки функції автоматичної зупинки і запуску двигуна ваш автомобіль витрачає паливо тільки під час руху.
Поки ви стоїте на світлофорі або в пробці, функція автоматичної зупинки і запуску економить паливо, відключаючи двигун, як тільки важіль коробки передач переводиться в нейтральне положення і водій знімає ногу з педалі зчеплення (в автомобілях з МКПП) або після повної зупинки автомобіля (в автомобілях з 8-ступінчастою АКПП Steptronic).
Коли функція активна, на інформаційному дисплеї відображається відповідний індикатор. Двигун в частки секунди запускається, як тільки водій включає передачу (МКПП) або знімає ногу з педалі гальма (8-ступінчаста АКПП Steptronic), дозволяючи без затримки продовжити рух.
Функція автоматичної зупинки і запуску двигуна ніяк не впливає на комфорт і безпеку, оскільки не активується в разі, якщо двигун не досяг робочої температури, салон недостатньо прогрітий або охолоджений, ступінь заряду акумуляторної батареї недостатньо висока або водій обертає рульове колесо. При необхідності центральний блок управління запускає двигун, навіть якщо автомобіль нерухомий, наприклад в разі скочування автомобіля вперед або при запотіванні лобового скла. Функцію автоматичної зупинки і запуску двигуна можна відключити в будь-який момент натисненням кнопки.