Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ДОТРИМУЙТЕСЯ СВОГО ШЛЯХУ. І НЕХАЙ СВІТ ПРЯМУЄ ЗА ВАМИ.

Сервіси та додатки BMW ConnectedDrive в BMW 5 серії Турінг.

Зв'язок, інформація та розваги — з сервісами та додатками BMW ConnectedDrive ви відчуєте свою мобільність абсолютно по-новому.

СЕРВІСИ CONNECTEDDRIVE.

З пакетом послуг BMW ConnectedDrive можна користуватися безліччю інформаційних, розважальних і сервісних пропозицій для тих, хто в дорозі.
Сюди відноситься також сервіс BMW Online, що надає доступ до свіжої інформації з прив'язкою до місця розташування (погода, новини), а також до онлайн-пошуку і роботі з офісними додатками. Крім того, є можливість комбінування окремих послуг, таких як веб-камери і паркувальна інформація, а також туристичні та готельні путівники.
На додаток до цього дана опція включає в себе можливість необмеженого використання зручних і надійних додатків для смартфонів, наприклад BMW Connected.

ФУНКЦІЯ ДИКТУВАННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ.

Перетворіть свій автомобіль в особистого секретаря, здатного відправляти повідомлення електронної пошти і зачитувати повідомлення.

ОФІС BLUETOOTH.

Bluetooth Office дозволяє вам більш ефективно використовувати час, який ви проводите в автомобілі. Підключення пристроїв Bluetooth і USB-пристроїв дозволяє вам зручно організувати вашу повсякденне життя, коли ви знаходитесь в дорозі. Електронні листи, дати, завдання та текстові повідомлення відображаються на дисплеї управління, а також можуть відтворюватися через динаміки аудіосистеми за допомогою функції голосового відтворення. Список сумісних мобільних телефонів і смартфонів можна знайти за адресою www.bmw.com/bluetooth.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЕКСТРЕНИЙ ВИКЛИК.

Інтелектуальний екстрений виклик дозволяє цілодобово отримувати швидку адресну допомогу, а також допомогу спеціально підготовлених співробітників на вашій рідній мові, навіть якщо ви перебуваєте за кордоном. У разі серйозної аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або преднатяжители ременів, інтелектуальна система автоматично посилає екстрений виклик. Необхідні дані, наприклад точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії і можливі травми водія і пасажирів, передаються в контактний центр BMW за допомогою інтегрованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Співробітники контактного центру повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення рятувальної служби і нададуть підтримку по телефону, поки аварійні служби не прибудуть на місце події. Екстрений виклик можна активувати і вручну, наприклад в разі, якщо в допомоги потребують інші учасники руху.

КОНСЬЄРЖ-СЕРВІС.

Бажаєте приміряти на себе роль людини, що має особистого секретаря? Тепер у вас є така можливість Відчуйте абсолютно особливий рівень обслуговування — з консьєрж-сервісом BMW ConnectedDrive.
Натисканням кнопки ви з'єднуєтеся зі співробітником контактного центру BMW, який на час поїздки візьме на себе обов'язки вашого особистого помічника.
Вас цікавить конкретний ресторан, найближчий банкомат або аптека? Співробітник контактного центру BMW допоможе знайти те, що вам потрібно, і при необхідності передасть потрібну адресу безпосередньо в навігаційну систему вашого автомобіля. Наш співробітник може навіть замовити для вас столик в ресторані або забронювати номер в готелі. Функція «Консьєрж-сервіс» не залежить від вашого мобільного телефону і доступна цілодобово як у вашій країні, так і за кордоном без додаткової плати. Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.

ONLINE ENTERTAINMENT.

Відповідний музичний супровід для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою: при замовленні пакета Online Entertainment Ви отримуєте необмежений доступ до більш ніж 12 мільйонам треків у Вашому BMW — без використання інших пристроїв, наприклад смартфонів. Тут Ви знайдете музику на будь-який смак!
При замовленні пакету Online Entertainment Ви можете створити у одного з партнерів BMW обліковий запис для необмеженого доступу до різними музичних треків. При цьому Ви зможете слухати треки не тільки у Вашому BMW: обліковий запис працює на смартфоні і будь-якому іншому пристрої, що підтримується відповідним партнером BMW. І все це без додаткових витрат в 6 країнах Європи: Німеччині, Франції, Великобританії, Італії, Нідерландах та Іспанії. Для користування даною послугою потрібно підключення до послуг ConnectedDrive.

ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ.

Дистанційне керування автомобілем дозволяє дистанційно керувати різними функціями автомобіля. наприклад, регулювати автономну систему опалення.
або включати і вимикати різні функції за допомогою програми «My BMW Remote». Ви також можете передавати в навігаційну систему адреси, знайдені за допомогою «Online-search powered by Google ™». Крім того, можна відобразити місце розташування автомобіля в радіусі 1,5 км. Щоб дистанційно замкнути або відімкнути автомобіль, достатньо зателефонувати до контакт-центру BMW. Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive і автономна система опалення, а також активація послуг на порталі для клієнтів.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНУ ОБСТАНОВКУ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ.

У потрібний момент система надання інформації про дорожньо-транспортної обстановці в режимі реального часу (RTTI) забезпечить вас актуальними відомостями про ситуацію на дорогах. Ви отримуєте точні відомості про час і тривалості пробок фактично в режимі реального часу. Дані надходять з таких джерел, як інформація про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, GPS-дані парків транспортних засобів, додатки для смартфонів і поліцейські звіти. Висока точність аналізу цих даних дозволяє визначити місце розташування пробки з точністю до 500 метрів. Завдяки цьому система RTTI надає інформацію в режимі реального часу про поточну ситуацію на автомагістралях, швидкісних і звичайних дорогах, а також на безлічі міських маршрутів, рекомендуючи при цьому зручні альтернативні варіанти проїзду.
Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.