Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ДОСКОНАЛІСТЬ. У БУДЬ-ЯКОМУ РАКУРСІ.

Дизайн BMW 6 серії Купе.

Плавні лінії формують силует. Вишукані матеріали створюють ексклюзивну атмосферу в салоні. BMW 6 серії Купе в будь-якому ракурсі виглядає атлетичним і елегантним. Водій дає волю його темпераменту натисканням кнопки запуску і надійно «тримає в узді» за допомогою шкіряного рульового колеса. Послідовно спортивний автомобіль. Застава небувалого задоволення за кермом. Вибір за вами.

ДИЗАЙН КУЗОВА.

BMW 6 серії Купе в рівній мірі властиві витонченість і міць. Його кузов формують чіткі контури і впевнено виліплені поверхні. Об'ємні повітрозабірники і ефектні насадки на вихлопних трубах з опционального М Спорт пакета додатково підкреслюють спортивний характер автомобіля. У композиції передньої частини кузова головну роль відіграють решітки радіатора з

дев'ятьма сяючими ребрами, що розташувалися між ефектними світлодіодними фарами. Атлетичний дизайн заниженою задньої частини кузова формують великі колісні арки і звужуються всередину фари. Всі ці деталі посилюють яскраве перше враження - перед вами витончене купе, спрагле руху.

АДАПТИВНІ СВІТОДІОДНІ ФАРИ.

Адаптивні світлодіодні фари з функцією ближнього і дальнього світла автоматично розподіляють світловий потік з урахуванням поточної швидкості. Крім покажчиків повороту і постійного ближнього світла світлодіодні фари забезпечують адаптивне освітлення поворотів з динамічно змінним розподілом світлового потоку в міських умовах і на заміських трасах. Система також має функції додаткового освітлення поворотів і не осліплюють систему управління дальнім світлом BMW Selective Beam з автоматичним перемиканням між дальнім і ближнім світлом. Таким чином, ці фари забезпечують оптимальну освітленість в будь-яких умовах.
У темний час доби рухливі фари забезпечують якісне освітлення

дороги в поворотах. При включенні покажчика повороту або при повороті рульового колеса автоматично активується освітлення поворотів, навіть коли автомобіль стоїть на місці. У таких ситуаціях адаптивне освітлення поворотів також гарантує оптимальну освітленість найближчого простору, що істотно підвищує ступінь активної безпеки.
Функція BMW Selective Beam дозволяє їхати з постійно включеним дальнім світлом, при цьому в темний час забезпечується оптимальна видимість. Розпізнаючи йдуть попереду і зустрічні транспортні засоби, система постійно регулює дальнє світло фар, не допускаючи засліплення інших учасників руху.

20-ДЮЙМОВІ ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ MULTI-SPOKE 616.

20-дюймові легкосплавні диски Multi-spoke 616 с різнорозмірними шинами і можливістю руху після повної втрати тиску є не тільки візуальним спортивним акцентом. Завдяки високій міцності при малій масі вони помітно покращують керованість автомобіля. Складний дизайн, в якому поєднуються спиці великої і малої товщини, гарантує оптимальну якість вентиляції гальмівної системи.

ДИЗАЙН САЛОНУ.

Всі важливі дисплеї і органи управління розташовані з урахуванням потреб водія, що забезпечує повний контроль, необхідний водієві спортивного купе. Поєднання великих поверхонь і акцентованих ліній з мелкодеталірованнимі приладами і високоякісними матеріалами виробляє ексклюзивне враження. Над панеллю приладів височить окремо розташований безрамний дисплей управління з високою роздільною здатністю в скляному корпусі з гальванізованою окантовкою. Інформація на дисплеї відображається в чудовій якості і добре видна навіть при яскравому денному світлі. Центральна консоль виконана в дизайні Black Panel, який

підкреслює приналежність автомобіля до преміум-класу і гармонійно вписується в вишуканий інтер'єр. Важіль коробки передач і сенсорний контролер iDrive прикрашені керамічної обробкою.
Всі сидіння просторі і ергономічні. Приладова панель, центральна консоль, верхні дверні та бічні панелі мають розширену обробку з високоякісної ексклюзивної шкіри 'Nappa' з контрастними швами. В якості окремих акцентів використовуються декоративні планки з цінних порід дерева або алюмінію.

КОЛЬОРИ І МАТЕРІАЛИ.

Це питання характеру: виберіть лакофарбове покриття кольору Сріблястий Льодовик або темний металік Ятоба і надайте BMW 6 серії Купе елегантний атлетичний вигляд. Покриття кольору Червоний Мельбурн і Середземноморський Синій додадуть автомобілю яскраво виражений спортивний характер.
Можливість вибору передбачена і для обробки салону: розширена обробка комбінованої двокольорового шкірою 'Nappa', наприклад, варіант слонова кістка / чорна шкіра, робить атмосферу салону імпозантнішою. Особливий шарм салону

надають ретельно продумані акценти, наприклад, з цінних порід дерева в дизайні 'Fineline' коричневого кольору або з сірого візерункового тополі.
Максимум можливостей створення ексклюзивного стилю дає пропозицію BMW Individual. Декоративні планки, покриті чорним рояльним лаком, або повна обробка дрібнозернистої шкірою 'Merino' відтінків Платина або Шампанське з колекції BMW Individual надають салону благородний вид, а для фарбування кузова пропонуються 11 додаткових квітів лакофарбових покриттів BMW Individual.

СИСТЕМА ОБ'ЄМНОГО ЗВУЧАННЯ BANG & OLUFSEN HIGH END SURROUND SOUND.

Акустична система Bang & Olufsen High End Surround Sound оснащена новою системою обробки сигналу Dirac Dimensions, що створює об'ємне звучання. Система має 16 динаміків сумарною потужністю 1200 Вт, в тому числі автоматично висувається центральний динамік на приладовій панелі. Цей середньочастотний динамік грає роль акустичної лінзи. Він забезпечує високу

якість звучання на всіх посадочних місцях автомобіля. Система передбачає два варіанти настройки: Studio (максимально автентичне звучання) або Expanded (суб'єктивне розширення обсягу). Підсвічування динаміків сприяє аудіовізуального враженню.