Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

РОЗУМНІ ПОМІЧНИКИ В БУДЬ-ЯКІЙ СИТУАЦІЇ.

Системи підтримки водія BMW ConnectedDrive в BMW 1 серії.

Інтелектуальні системи підтримки можуть зробити вашу поїздку ще комфортніше, виконуючи за вас певні завдання. Система Driving Assistant попереджає вас про будь-які наближаються небезпеки. Навігаційна система Professional здатна знайти дорогу практично в будь-якій точці світу. А з системою Speed Limit Info вам не доведеться оплачувати штрафи за перевищення швидкості. Це лише три функції з усього багатого оснащення BMW 1 серії, що забезпечує виняткове задоволення від водіння цієї моделі.

СИСТЕМА DRIVING ASSISTANT.

До складу обладнання системи безпеки пакету Driving Assistant входять система попередження про вихід за межі смуги руху на базі відеокамери, система попередження про наближення до іншого автомобілю, система розпізнавання людей і функція пригальмовування в місті.
Система попередження про вихід за межі смуги руху розпізнає дорожню розмітку і попереджає водія про ненавмисної зміні смуги руху на швидкості вище 70 км / ч за допомогою вібрації рульового колеса. Попередження не активується, якщо зміна смуги руху була навмисною, т. Е. Був включений покажчик повороту.
Функція попередження про наближення з функцією пригальмовування в міському русі розпізнає автомобілі, а функція розпізнавання людей з функцією пригальмовування в міському русі попереджає про наближення пішоходів. Включена функція попередження про наближення негайно реагує, якщо автомобіль перед вами різко сповільнюється. Спочатку на панелі приладів з'являється застережливий символ, потім він починає блимати, після чого система починає лунати сигнал. Якщо водій не реагує, на швидкості до 60 км / год система починає гальмувати самостійно. На швидкості близько 20-25 км / ч функція попередження про наближення пішохода допомагає запобігти наїзду на пішоходів, а на швидкості до 60 км / год система здатна зменшити наслідки зіткнення. Якщо потрібне втручання системи в управління автомобілем, вона готує гальмівну систему для швидкого спрацьовування і при необхідності починає самостійне гальмування. Система слідкування за уважністю водія відстежує ознаки втоми з його поведінки. У разі виявлення відхилень від норми на дисплеї керування з'явиться пропозиція зробити зупинку.

СИСТЕМА ПІДТРИМКИ ЗАДАНОЇ ШВИДКОСТІ З ФУНКЦІЄЮ
STOP & GO.

Система підтримки заданої швидкості (круїз-контроль) з функцією Stop & Go з функцією попередження про наближення іншого автомобіля, здатної повністю або частково загальмувати автомобіль, забезпечує додатковий комфорт і безпеку в дорожніх заторах. Система підтримує встановлену водієм швидкість, а також дистанцію до рухається попереду автомобіля. Автомобіль самостійно розганяється і гальмує, зберігаючи певну дистанцію до знаходиться попереду автомобіля, в тому числі в повільно рухається потоці транспорту і при зупинках в заторах. Якщо автомобіль наближається до знаходиться попереду транспортного засобу або інший автомобіль переміщається в вашу смугу руху, система коректує швидкість руху з урахуванням з'явилися перешкод. Система функціонує на швидкостях до 210 км / год.
Функція Stop & Go не тільки автоматично регулює швидкість аж до повної зупинки, а й самостійно розганяє автомобіль до встановленої швидкості за певний час, якщо це дозволяє дорожня обстановка.
Включена функція попередження про наближення негайно реагує, якщо автомобіль перед вами різко сповільнюється. Система працює поетапно: спочатку відображається застережливий символ, потім символ починає блимати і включається звукове попередження, нарешті, система задіє гальма.

АСИСТЕНТ ПАРКОВКИ.

Асистент паркування полегшує процес паралельної і перпендикулярної паркування. Незалежно від того, чи активована система чи ні, вона оцінює потенційно придатні для паркування місця (навіть тісні простору для паралельної парковки), якщо автомобіль рухається з невеликою швидкістю (не більше 35 км / год) на відстані не більше 1,5 м від ряду припаркованих автомобілів.
Якщо місця достатньо, водій просто включає індикатор і асистент маневрування при парковці приймає на себе рульове управління, а водієві залишається тільки натискати педалі акселератора і гальма і перемикати передачі. Система також показує вказівки на дисплеї управління і подає додаткові звукові сигнали.
При повільному наближенні автомобіля до перешкоди асистент паркування автоматично активується системою Auto PDC (автоматична сигналізація аварійного зближення при парковці). Розширена функціональність системи забезпечує підтримку водія в процесі паркування перпендикулярно проїжджої частини. Система PDC також подає попереджувальний сигнал, якщо автомобіль наближається до перешкоди надто близько.
При парковці без використання асистента парковки система допомоги при парковці використовує додаткові бічні датчики для контролю простору на всі боки автомобіля, виводячи на дисплей управління попередження про наявність перешкод. Це дозволяє водієві розслабитися і припаркувати автомобіль безпечніше.

СИСТЕМА НАВІГАЦІЇ PROFESSIONAL.

Навігаційну систему Professional відрізняють витончений дизайн і вражаючий набір функцій. Система забезпечує виняткову зручність управління навігаційними функціями і оснащується системою управління iDrive з сенсорним контролером. У базовому виконанні система включає в себе пристрій гучного зв'язку з інтерфейсом USB і голосовим управлінням, аудіосистему BMW Professional з DVD-приводом, а також оснащується 20 Гб пам'яті для звукових файлів. Крім того, навігаційна система здатна відображати «пробки», використовуючи інформацію про дорожньо-транспортної обстановці в режимі реального часу (RTTI). Вбудований кольоровий РК-дисплей діагоналлю 8,8 дюйма з функцією розподілу на основний і додатковий екрани забезпечує чудову наочність інформації.

Сенсорний контролер iDrive

Сенсорний контролер iDrive з кнопками вибору меню, вісьмома програмованими кнопками і голосовим управлінням забезпечує інтуїтивне управління, дозволяючи вводити адресу місця призначення за допомогою рукописного введення на його сенсорної поверхні. Завдяки тривимірній карті з супутниковими зображеннями і фотореалістичними видами обраних пам'яток навігація перетворюється в захоплююче проведення часу.

Автоматичне оновлення карт

Оновлення карт доступні безкоштовно в дилерських центрах BMW протягом 3 років. В рамках структури BMW ConnectedDrive в деяких європейських країнах система автоматично оновлює картки протягом трьох років з частотою до чотирьох разів на рік.

РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ SPEED LIMIT INFO.

Безпека перш за все: функція Speed ​​Limit Info з індикатором заборони обгону відображає поточні обмеження швидкості на панелі приладів, а також інформацію про обмеження зони обгону. Дані виводяться на інформаційний дисплей в комбінації приладів. Вбудована в дзеркало заднього виду камера розпізнає відповідні дорожні знаки. Блок управління обробляє і відображає отриману інформацію спільно з даними навігаційної системи. При використанні інших функцій автомобіля система також може відображати дані про тимчасові обмеження швидкості, наприклад про обмеження в дощову погоду або обмеження, що діють протягом певного часу.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ.

Відеокамера заднього виду виводить на дисплей зображення простору позаду автомобіля при маневруванні або в процесі паркування. Камера заднього виду покращує огляд при русі заднім ходом зі швидкістю нижче 15 км / год, наприклад при парковці.
Відображені на напрямні лінії і кольорові мітки перешкод показують водієві, чи достатньо простору для паркування автомобіля, що помітно спрощує процес парковки. Коли рульове колесо повернене до упору, система відображає лінії траєкторії повороту червоного кольору і зелені напрямні лінії, що переміщаються при поворотах рульового колеса.
Відеокамера заднього виду автоматично відключається через 10 м руху або при швидкості руху вище 15 км / ч. На моделях з тягово-зчіпним пристроєм відеокамера заднього виду оснащена зручною функцією масштабування, що полегшує процес установки причепа.

СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ДАЛЬНІМ СВІТЛОМ.

Система управління дальнім світлом допомагає водієві в темний час доби, автоматично включаючи дальнє і ближнє світло фар в залежності від наявності попутних або зустрічних автомобілів. Фари також автоматично приглушаются при русі по вулицях з достатнім освітленням.
Розташована біля дзеркала заднього виду камера розпізнає світло фар інших автомобілів на відстані до 1 км. Задні ліхтарі попутних автомобілів розпізнаються на відстані до 500 м. При включенні системи управління дальнім світлом в разі появи зустрічного транспорту або виявлення попутного автомобіля система автоматично перемикає світло фар з далекого на ближній.