Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

БЕЗКОМПРОМІСНИЙ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ.

Безпека і комфорт в BMW M6 Кабріолет.

BMW M6 Кабріолет оснащений найсучаснішими системами безпеки. При цьому особлива увага приділяється не тільки активних засобів попередження аварійних ситуацій, таким як інноваційні системи BMW NightVision і проекційний дисплей. Конструкція пасажирського осередку BMW M6 Кабріолет забезпечує максимальний захист водія і пасажирів.

З ТУРБОТОЮ ПРО ВОДІЯ - M-ВЕРСІЯ.

У BMW M6 Купе все «заточене» на водія. Ідеальна ергономіка вже довгі роки є відмітною ознакою автомобілів M. У BMW M6 Купе вона послідовно опрацьована і покращена. Кожен перемикач, кожна кнопка - все знаходиться саме там, де потрібно. Адже і на дорозі, і на гоночній трасі все вирішують час реакції і контроль.

ВІТРОЗАХИСНА СТІНКА.

Вітрозахисна стінка підвищує комфортність поїздки для водія і переднього пасажира, ефективно захищаючи від протягів навіть при високій швидкості руху. Її сітчаста конструкція не псує відчуття від поїздки по відкритим небом. Навіть в змонтованому стані вітрозахисний стінка піднімається, забезпечуючи можливість завантаження задніх сидінь. Якщо стінка не потрібно, її можна легко скласти декількома рухами і прибрати в спеціальну сумку. Завдяки компактному розміру складена стінка зручно розміщується в багажнику.

АКТИВНА І ПАСИВНА БЕЗПЕКА.

Система контролю уважності відстежує ознаки втоми у водія. У критичних ситуаціях вона натягує передні ремені безпеки, переводить сидіння переднього пасажира в вертикальне положення, піднімає бічні стекла і закриває люк. Після зіткнення автомобіль автоматично гальмує щоб уникнути інших зіткнень або зменшення їх інтенсивності.
Завдяки спеціально підібраним матеріалам і високоміцної конструкції автомобілі М виконують високі вимоги до пасивної безпеки і в поєднанні з високоефективними утримують системами забезпечують максимально можливий захист пасажирів. Вони відповідають вимогам до безпеки і успішно пройшли краш-тести незалежних інститутів.

АДАПТИВНІ СВІТОДІОДНІ ФАРИ.

Адаптивні світлодіодні фари відрізняються розподілом світлового потоку, які автоматично адаптується до швидкості руху (динамічне освітлення дорожнього полотна). Крім ручного освітлення і постійного ближнього світла світлодіодні фари забезпечують адаптивне освітлення поворотів з динамічно змінним розподілом світлового потоку в міських умовах і на заміських трасах. Система також має функції додаткового освітлення поворотів і не осліплюють систему управління дальнім світлом BMW Selective Beam з автоматичним перемиканням між дальнім і ближнім світлом. Таким чином, ці фари забезпечують оптимальну освітленість в будь-яких умовах.
У темний час доби рухливі фари забезпечують якісне освітлення дороги в поворотах. При включенні покажчика повороту або при повороті рульового колеса автоматично активується освітлення поворотів, навіть коли автомобіль стоїть на місці. У таких ситуаціях адаптивне освітлення поворотів також гарантує оптимальну освітленість найближчого простору, що істотно підвищує ступінь активної безпеки. Функція BMW Selective Beam дозволяє їхати з постійно включеним дальнім світлом, при цьому в темний час забезпечується оптимальна видимість. Розпізнаючи йшли попереду і зустрічні транспортні засоби, система постійно регулює дальнє світло фар, не допускаючи засліплення інших учасників руху.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Послуга BMW Service Inclusive дозволяє на період дії договору забути про витрати на запропоноване регламентом технічне обслуговування автомобіля. Одноразовий внесок покриває численні сервісні послуги BMW, включаючи необхідні оригінальні запасні частини BMW. І так по всьому світу, у всіх що беруть участь в програмі дилерів BMW. У разі продажу автомобіля права на пакет послуг BMW Service Inclusive автоматично переходять до нового власника, що підвищує залишкову вартість продаваного автомобіля. Ви можете вибрати відповідний пакет послуг BMW Service Inclusive. Пакет BMW Service Inclusive покриває регулярну заміну і долівку масла в двигуні, заміну масляного фільтра, мікрофільтра, паливного фільтра, повітряного фільтра, свічок запалювання, гальмівної рідини, регулярні огляди автомобіля і інші роботи по регламентам BMW.
У пакет BMW Service Inclusive Plus додатково входять такі види обслуговування і ремонту: заміна передніх і задніх гальмівних колодок і дисків, заміна зчеплення (при необхідності), заміна щіток склоочисників (в міру необхідності в рамках сервісу по заміні масла в двигуні). Термін дії пакета Service Inclusive можна вибрати за часом від трьох до десяти років і по пробігу від 40 000 до 200 000 км.