Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ДОВІРТЕСЬ НАДІЙНИМ ПОМІЧНИКАМ.

Системи допомоги водієві BMW ConnectedDrive на BMW M6 Кабріолет.

Численні інноваційні технології роблять водіння менш стомлюючим, гарантують комфорт і забезпечують безпеку на найвищому рівні. І ви можете повністю віддатися безтурботному задоволенню за кермом.

СИСТЕМА НІЧНОГО БАЧЕННЯ BMW.

Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією розпізнавання людей забезпечує видимість за межами світлового конуса фар і дозволяє в темний час доби розпізнавати людей і великих тварин на великій відстані.
Теплова камера, розташована за гратами радіатора, контролює простір перед автомобілем і передає отримані зображення на дисплей управління. Розпізнавання людей і тварин можливо на відстані прим. до 300 м.
Крім того, на підставі швидкості руху і кута повороту рульового колеса система оцінює ймовірну небезпеку з боку розпізнаних об'єктів. У разі серйозної небезпеки на відеозображенні і на пропонованому в якості опції проекційному дисплеї BMW з'являється червоний миготливий символ (тварина або людина). Також включається попереджувальний сигнал і гальмівна система приводиться в готовність.
Ця функція попередження автоматично активується при запуску автомобіля. Тому в разі небезпеки попередження надходить навіть при вимкненому індикації. Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією розпізнавання людей - інновація BMW ConnectedDrive.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW З РЕЖИМОМ M.

Повноколірний проекційний дисплей BMW зі спеціальними функціями M відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, що дозволяє повністю сконцентруватися на водінні. Відображатися можуть такі дані, як поточна швидкість, інформація навігаційної системи, обмеження швидкості (включаючи заборону обгону), дані телефону і розважальної системи (списки номерів або музичних композицій), а також інформація і попередження від різних систем допомоги водієві. Натисканням клавіші можна переключитися на особливий M-режим дисплея, що має спортивну спрямованість. Поряд з цифровим спідометром тут відображаються обрана передача і багатобарвний тахометр, а також індикатор точки перемикання передач.
Символи, що проектуються на лобове скло, відображаються у високому дозволі і повному кольорі. Проекція знаходиться на відстані 2,3 м перед автомобілем і розташована оптимально. Тому інформація зчитується легко, зручно і так, що водій майже зовсім не відволікається від дороги. Яскравість зображення автоматично підлаштовується до умов освітлення. Крім того, в системі передбачені денний і нічний режими, а проекція регулюється по висоті. Також можна визначити види додаткових даних, які слід відображати на лобовому склі крім поточної швидкості і попереджень систем допомоги водієві.

КРУГОВИЙ ОГЛЯД.

Система кругового огляду включає в себе функції заднього виду, виду зверху і бічного огляду. Камери в зовнішніх дзеркалах в поєднанні з камерою заднього виду забезпечують огляд автомобіля з охопленням в 270 °.
Верхній огляд відтворює зображення зони навколо дверей і з боків автомобіля для більш комфортного маневрування. Функція бокового огляду допомагає водієві оцінювати ситуацію при наближенні до погано проглядаються ділянкам, наприклад, виїздів та непросматріваемих перехресть. Дві цифрові відеокамери панелі з обох сторін передку автомобіля реєструють обстановку перед автомобілем. Це дозволяє завчасно виявляти наближаються транспортні засоби та правильно на них реагувати. При швидкості нижче 15 км / ч функція бічного огляду автоматично відключається. Також є можливість вибору і активації одного з трьох варіантів огляду - камера заднього виду, вид зверху і бічний огляд.
Відеокамери активуються в результаті вибору передачі «R», натискання кнопки PDC або кнопки бічного огляду. Зображення виводиться на дисплей управління.

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ДАЛЬНІМ СВІТЛОМ BMW SELECTIVE BEAM, ЩО НЕ ОСЛІПЛЮЄ.

Система автоматичного управління дальнім світлом, цо не осліплює, робить водіння в темний час доби менш стомлюючим для водія і безпечнішим. Ця функція забезпечує найкращу видимість в темний час доби, не засліплюючи інших водіїв. Розпізнаючи інших учасників руху, система вибірково змінює форму світлового потоку, щоб виключити осліплення. Довжина освітлюваної ділянки може перевищувати 400 м, що дозволяє швидше розпізнати небезпеку, а також допомагає дотримуватися обраної смуги руху.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PROFESSIONAL.

Навігаційну систему Professional відрізняють витончений дизайн і вражаючий набір функцій. Зручна в управлінні система навігації ідеально вписана в концепцію управління контролера iDrive і дисплея управління. У базовому виконанні система включає в себе гарнітуру hands-free з інтерфейсом USB і голосовим управлінням, радіосистему BMW Professional з DVD-приводом, а також має 20 ГБ пам'яті для звукових файлів і бази даних треків. У комбінації з сервісами ConnectedDrive ви отримуєте доступ до інформації про дорожньо-транспортної обстановці в режимі реального часу. Крім того, можна виводити на дисплей альтернативні маршрути. Найбільш популярні POI (Points of Interest, особливі цілі) в залежності від частоти пошуку відображаються в меню POI в вигляді символів (автозаправка, готель і т. П.). Нерухомий 10,2 "кольоровий дисплей з високою роздільною здатністю з Многоекранний режимом гарантує оптимальну счітиваемость і наочність.
Сенсорний контролер iDrive робить систему інтуїтивно зрозумілою. Наприклад, ви можете просто написати адресу пункту призначення на сенсорної поверхні. Управляти системою можна також клавішами прямого набору, вісьмома кнопками швидкого вибору і голосом. Завдяки функції тривимірного відображення карти на тлі супутникових знімків з фотореалістичним поданням обраних пам'яток навігація миттєво перетворюється в надзвичайно видовищний процес.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ГОЛОСОВИЙ АСИСТЕНТ.

Інтелектуальний голосовий асистент із зовнішньою системою обробки мови пропонує високоефективну голосову підтримку. Асистент не тільки розпізнає окремі команди, а й розуміє звичайну мову. Крім цього, голосовий асистент володіє додатковими можливостями, крім широкого набору функцій розпізнавання індивідуальних і ситуаційних команд. Система здатна враховувати лінгвістичні особливості, діалекти і жаргон. Це дає набагато ширші можливості при диктовку текстових повідомлень або повідомлень електронної пошти. Значно розширити набір функцій системи вдалося завдяки зовнішній системі розпізнавання мови на базі сервера системи Connected Drive, що лежить в основі голосового асистента. Ця хмарна функція дозволяє швидко і просто здійснювати неконкретізірованний пошук в мережі Інтернет, використовуючи звичайну мову і допомагаючи таким чином навігаційній системі. Наприклад, система дозволяє шукати найближчі ресторани, використовуючи звичайний повсякденний мову. Крім цього, перехід на хмарні технології дозволяє частіше оновлювати систему, гарантуючи, що всі майбутні нововведення, будь то нове програмне забезпечення або поліпшення комп'ютерної лінгвістичної системи, практично відразу виявляться в розпорядженні користувача.