Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

АВТОМОБІЛЬ BMW, ЯКИЙ ГОТОВИЙ НА БІЛЬШЕ.

Чи готові поділитися історією в деталях.

Існує безліч причин зупинити свій вибір на автомобілі BMW Premium Selection. Однією з них, зокрема, є спокій. Вам просто нема про що хвилюватися - адже вибираючи будь-який з варіантів, представлених у Вашому дилерському центрі BMW Premium Selection, Ви можете бути впевнені - Ваш автомобіль буде в найкращому стані. А після придбання автомобіля в Вашому розпорядженні виявляється цілий ряд ексклюзивних сервісів BMW.

КОРОТКИЙ ОГЛЯД ВАШИХ ПЕРЕВАГ.

Автомобілі BMW Premium Selection доступні ексклюзивно в дилерських центрах, що беруть участь в програмі BMW Premium Selection. Наші автомобілі з невеликим пробігом відповідають найвищим стандартам, оскільки як візуальні, так і технічні деталі, як салон, так і зовнішній вигляд - абсолютно весь автомобіль піддається комплексної ретельної перевірки, що забезпечує відповідність нашим строго заданим стандартам якості.

ГАРАНТІЇ АБО ПОСТГАРАНТІЙНЕ СЕРВІСНА ПІДТРИМКА НА АВТОМОБІЛЬ З ПРОБІГОМ 12 МІСЯЦІВ.

Автомобілі, які беруть участь в програмі BMW Premium Selection, що не доставлять своїм власникам занепокоєння, тому що ми знаємо стандарти, за якими створювалася кожна машина BMW і ретельно перевіряємо кожен автомобіль з пробігом, перш ніж включити його в програму BMW Premium Selection. Якщо щось не в порядку, проводиться ремонт. Якщо ремонт неможливий, автомобіль не може бути сертифікований. Ця сувора процедура дозволяє без проблем надати автомобілю постгарантійне сервісне підтримку.

ПЕРЕВІРКА ТА ПІДГОТОВКА 360 °.

Максимум впевненості: професійні знання і новітні технології дозволяють експертам BMW ретельно обстежити кожен квадратний сантиметр автомобілів, що беруть участь в програмі BMW Premium Selection. Перевіряються всі системи і компоненти, починаючи від роботи двигуна і закінчуючи відсіком рукавичок.

Особлива увага приділяється деталям, які забезпечують безпеку. При необхідності здійснюється також повне планове обслуговування. Така всебічна процедура перевірки гарантує, що всі сертифіковані автомобілі будуть передані власникам в прекрасному стані.

ПЕРЕВІРЕНА ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ.

Кожен автомобіль BMW Premium Selection має свою власну історію - і ніхто не знає її краще, ніж офіційний сервісний центр BMW. Саме тому кожен сертифікований автомобіль з пробігом BMW має повну, прозору і повністю підтверджену історію експлуатації. Таким чином, Ви можете бути впевнені, що Ваш автомобіль BMW Premium Selection завжди спостерігався у висококваліфікованих фахівців.

Цілодобова допомога на дорогах BMW Roadside Assistance

Якість сертифікованих автомобілів BMW Premium Selection вразить Вас, а надійність заспокоїть. Якщо поломка все ж сталася, фахівці BMW завжди у Вашому розпорядженні: Ви отримаєте консультацію по телефону і обслуговування на місці. 24 години на добу, 365 днів у році.

Кредитування та лізинг

Ваш дилерський центр BMW, який бере участь в програмі BMW Premium Selection, з радістю надасть Вам привабливі умови лізингу або кредитування на будь-який автомобіль BMW Premium Selection.

Тест-драйв

Який би автомобіль BMW Premium Selection Ви не вибрали, у Вас також є можливість пройти тест-драйв - це може бути коротка поїздка на обраному автомобілі BMW Premium Selection по території дилерського центру або повноцінний тест-драйв по дорогах загального користування на демонстраційному автомобілі аналогічної моделі.

Пропозиція послуги Трейд-ін

При покупці BMW по системі Трейд-ін Ваш автомобіль приймається як частковий внесок за нову модель або модель з пробігом. Ця пропозиція дозволяє покупцям не тільки заощадити істотну суму, але та скоротити витрати часу та сил на продаж свого автомобіля та вибір нового.