Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

СВОБОДА В НАЙПРИВАБЛИВІШІЙ ФОРМІ.

Зовнішність BMW X1.

BMW X1 втілює нову інтерпретацію характерного вигляду спортивно-універсального автомобіля, в рівній мірі поєднуючи динамічність і універсальність. На міських вулицях і на бездоріжжі його потужно окреслений силует з довгою колісною базою і короткими свесамі залишає сильне враження. Автомобіль поєднує атлетичний дизайн з компактними розмірами без шкоди для гнучкості або запасу простору для пасажирів. Поєднання високоякісних матеріалів і гармонійних акцентів ефектно доповнює образ BMW X1.

ДИЗАЙН КУЗОВА.

Лаконічна зовнішність пробуджує дух дослідника: саме тут стилістичні особливості концепції SAV зустрічаються з динамічністю і спортивностью міського жителя. Висока лінія даху створює особливо виразне відчуття значного запасу простору в інтер'єрі. Елементи з матового алюмінію, що входять в опціональний пакет xLine, підкреслюють атлетичний вигляд моделі і приналежність автомобіля до сімейства Х. Крім цього, ці деталі надають характерні риси передньої і задньої частини кузова. Оригінальні елементи зовнішності, доступні також з різними оригінальними варіантами покриття, забезпечують додатковий захист від пошкоджень під час вилазок на бездоріжжі. Ряд додаткових деталей, таких як спойлери Air blade на кришці багажного відсіку і інтегровані в передні повітрозабірники елементи Air Curtain забезпечують чудову аеродинаміку і відповідне зниження витрати палива.

ДИЗАЙН СВІТЛОДІОДНИХ СВІТЛОВИХ ПРИЛАДІВ.

Ви безпомилково впізнаєте BMW X1 навіть в абсолютній темряві: характерна передня частина з шістьма «очима» чітко вказує на приналежність автомобіля до сімейства Х. Але і вдень BMW X1 також відмінно помітний і пізнаваний завдяки що входять в стандартне оснащення світлодіодним денним ходовим вогнів. У складі розширених функцій світлодіодних фар - функція підсвічування поворотів і яскраві і енергоефективні світлодіодні вогні ближнього і дальнього світла. Світлодіодні вогні підсвічування поворотів допомагають адаптувати світловий потік, додатково висвітлюючи узбіччя в місті. Крім цього, світлодіоди споживають до 50% менше енергії в порівнянні з традиційними лампами розжарювання, володіючи при цьому значно більшим терміном служби і дальністю освітлення.

ПАНОРАМНИЙ СКЛЯНИЙ ДАХ.

Панорамний скляний дах дозволяє пасажирам насолодитися захоплюючими видами, пропускаючи в салон значний потік світла і створюючи в інтер'єрі особливе відчуття простору і відкритого простору. Якщо сонце світить занадто яскраво, можна легко і плавно закрити сонцезахисну штору. Завдяки функціям зсуву і підйому панорамний скляний дах забезпечує безліч варіантів ефективної вентиляції. Якщо скляний дах знаходиться в положенні для вентиляції, сонцезахисна штора згортається автоматично, щоб забезпечити необхідну циркуляцію повітря. А вбудована вітрозахисний перегородка автоматично активується, щоб зменшити завихрення повітря при русі з відкритим дахом.

ДИЗАЙН САЛОНУ.

BMW X1 дивує знайомими рисами. Це стало можливим завдяки звичній компонуванні кокпіта, орієнтованого на водія і доповненого інноваційними та вишуканими елементами дизайну. Ключову роль тут грають тактильні відчуття: виключно якісні матеріали та оздоблення найвищого класу вражають з перших хвилин. Фонове освітлення ідеально гармонує з дизайном інтер'єру, а ретельно підібрані матеріали, такі як шкіра, цінна деревина і алюміній вражають оригінальністю і високою якістю. Більш того, в салоні BMW X1 чітко видно увагу, приділену практичності: велика центральна консоль з закриваються шторкою підстаканниками і додатковими речовими відсіками пропонує найширші можливості використання і підкреслює універсальність інтер'єру автомобіля. Технічні елементи, такі як опциональная навігаційна система Professional з сенсорним контролером iDrive, зручно розташовуються навколо місця водія. Як результат, ще до початку поїздки ви відчуваєте себе в BMW X1 як вдома.

Витрата палива і викиди СО2.

Витрата палива і викиди СО2 для моделей BMW Х1 з бензиновим або дизельним двигуном:
Витрата палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 6,6 до 3,9
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 152 до 104

Витрата палива і викиди CO2 для BMW X1 xDrive25i:
Витрата палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 6,6 до 6,4
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 152 до 149

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою : 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).