Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ГОТОВИЙ ДО БУДЬ-ЯКИХ ВИПРОБОВУВАНЬ.

Комфорт і функціональність на BMW X3.

Неважливо, що готує нам новий день: BMW X3 впорається з будь-яким завданням. І завдяки своїм продуманим функціям перетворить будь-який пригода в дитячу гру. Просторий салон і об'ємний багажник трансформуються під будь-які вимоги. Для комфорту та функціональності на найвищому рівні. Відкрийте в собі спрагу відкриттів - і реалізуйте її: з BMW X3.

КОЖЕН ДЕНЬ НЕ СХОЖИЙ НА ІНШИЙ.

Численні функції забезпечення комфорту і просторий і багатофункціональний салон BMW X3 допоможуть вам відчути багатогранність в її кращому прояві.

КОНЦЕПЦІЯ РОЗМІЩЕННЯ БАГАЖУ.

Продумана концепція розміщення багажу включає в себе безліч відсіків і відділень і практичні тримачі для склянок. Особливо зручні великі відкриті відсіки на дверях. У відсіках на передніх дверях легко поміщається 1,5-літрова пляшка, а в відсіках задніх дверей — пляшка об'ємом 1 літр. Перед важелем коробки передач розташовуються тримачі для двох склянок, що закриваються шторкою.
Речі Ви також можете в двох замикаються перчаточних ящиках спереду, в відсіку з кришкою під центральним підлокітником і в відкритому відсіку в задній частині центральної консолі.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ.

У BMW X3 досить місця для будь-яких завдань — він ідеально справляється з усіма випробуваннями, які щодня підносить життя. Чи їдете ви в офіс, відправляєтеся в далеку поїздку або в театр: просторий салон забезпечує пасажирам неперевершений комфорт в будь-якій ситуації. У численних відкритих і закритих відсіках знайдеться місце практично для всіх речей. У центральній консолі розташовані закриваються тримачі для склянок. Об'єм багажного відділення складає 550 літрів, а при складених задніх сидіннях збільшується до 1600 літрів. Складання спинки задніх сидінь в співвідношенні 40:20:40 (опція) забезпечує необхідний простір для перевезення речей. Ще більше можливостей надає додатковий пакет місць зберігання, в який входять багажні сітки, двосторонній килимок в багажник і всілякі фіксатори.

СИСТЕМА КОМФОРТНОГО ДОСТУПУ.

Інноваційна і зручна у використанні система комфортного доступу дозволяє відкривати двері автомобіля і запускати двигун без безпосереднього використання ключа. Коли ви наближаєтеся до автомобіля, система автоматично розпізнає ключ, який може при цьому перебувати в кишені брюк або портфелі. Після автоматичного відмикання дверей можна завести двигун кнопкою START-STOP.
У систему комфортного доступу також входить функція безконтактного відкривання багажних дверей Smart Opener: двері відкриваються і закриваються автоматично, коли вбудований датчик виявляє короткий спрямований рух ногою під заднім бампером.
Безпека системи комфортного доступу гарантується надійним механізмом аутентифікації ключа.

БЕЗКОНТАКТНЕ ВІДКРИВАННЯ ДВЕРІ БАГАЖНИКА.

Багато хто стикався з ситуацією, коли після вдалого шопінгу потрібно відкрити двері багажника, але руки зайняті покупками, а ключ ще потрібно відшукати. Завдяки інноваційній системі комфортного доступу в поєднанні з функцією безконтактного відкривання дверей багажника в цьому немає більше необхідності: Просто проведіть ногою під заднім бампером, і спеціальний датчик активує механізм відмикання і автоматичного відкривання багажних дверей.
Після цього двері багажника відкривається і піднімається автоматично. Команду на відкривання багажника розпізнають спеціальні датчики, розташовані в задньому бампері на декількох рівнях. Ця інноваційна функція BMW ConnectedDrive робить відкривання багажного відділення і навантаження в нього зручніше. Доступ надається, тільки якщо система одночасно зафіксує наявність відповідного ключа від автомобіля.
Функція безконтактного відкривання дверей багажника не пропонується в поєднанні з М Спорт пакетом.

ЗЧІПНИЙ ПРИСТРІЙ З ЕЛЕКТРОННИМ РЕГУЛЮВАННЯМ КУЛЬОВОЇ ОПОРИ.

Зчіпний пристрій з електронним регулюванням кульової опори дуже зручно в експлуатації. При русі без причепа його не видно, тому що воно забирається під задній фартух. Пакет обладнання також включає систему контролю стійкості причепа.
Система розпізнає небезпечні коливання причепа і шляхом задіяння системи динамічного контролю курсової стійкості (DSC) знову призводить автомобіль з причепом в безпечне стабільний стан. Залежно від двигуна максимальне навантаження на причіп становить до 2400 кг.

АВТОНОМНА СИСТЕМА ОПАЛЕННЯ.

Автономна система опалення з дистанційним управлінням — ідеальне рішення для зимової холоднечі і прохолодних днів. Вона швидко прогріває салон до комфортної температури без запуску двигуна.
Управління автономною системою опалення здійснюється за допомогою контролера iDrive або пульта дистанційного керування. Налаштування автономної системи опалення відображаються на центральному дисплеї управління.
В ролі джерела тепла виступає водяний обігрівач, який отримує енергію від паливної системи. Одночасно через систему охолодження нагрівається холодний двигун. Це додатково знижує витрату палива на стадії прогріву двигуна. Автономна система опалення включається по таймеру при зовнішній температурі нижче 15° C. Вручну її можна включити при будь-якій температурі.