Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ВРАЖАЄ ВСЕРЕДИНІ ТА ЗОВНІ.

Комфорт і функціональність на BMW X4.

Надзвичайно просторий салон BMW X4 вражає зручністю і функціональністю не менш, ніж екстер'єр з купеобразного лінією даху. Завдяки серійної функції складання заднього сидіння в співвідношенні 40:20:40, простір салону можна використовувати максимально гнучко.

СИСТЕМА КОМФОРТНОГО ДОСТУПУ.

Інноваційна і зручна у використанні система комфортного доступу дозволяє відкривати двері автомобіля і запускати двигун без безпосереднього використання ключа. Коли ви наближаєтеся до автомобіля, система автоматично розпізнає ключ, який може при цьому перебувати в кишені брюк або портфелі. Після автоматичного відмикання дверей можна завести двигун кнопкою START-STOP.
У систему комфортного доступу також входить функція безконтактного відкривання багажних дверей Smart Opener: двері відкриваються і закриваються автоматично, коли вбудований датчик виявляє короткий спрямований рух ногою під заднім бампером.
Безпека системи комфортного доступу гарантується надійним механізмом аутентифікації ключа.

ВІДЧУТТЯ ПРОСТОРУ.

Незважаючи на ниспадаючу купеобразну лінію даху, усередині BMW X4 не покидає відчуття простору, яке посилюється завдяки функціональної організації простору. Комфорт створюють не тільки якісна обробка, але і практичні місця для зберігання і просторі умови для всіх пасажирів. Функціональність відбивається в цифрах: п'ять сидінь, задні сидіння серійно складаються в співвідношенні 40:20:40, місткість багажного відділення можна збільшити з 500 до 1400 л. Шторка багажного відділення і опціональний пакет місць зберігання з сітками, кріпильними напрямними і протиковзким двостороннім килимком багажного відділення підвищують придатність BMW X4 для щоденних поїздок.

АВТОНОМНА СИСТЕМА ОПАЛЕННЯ.

Автономна система опалення з дистанційним управлінням — ідеальне рішення для зимової холоднечі і прохолодних днів. Вона швидко прогріває салон до комфортної температури без запуску двигуна.
Управління автономною системою опалення здійснюється за допомогою контролера iDrive або пульта дистанційного керування. Налаштування автономної системи опалення відображаються на центральному дисплеї управління.
В ролі джерела тепла виступає водяний обігрівач, який отримує енергію від паливної системи. Одночасно через систему охолодження нагрівається холодний двигун. Це додатково знижує витрату палива на стадії прогріву двигуна. Автономна система опалення включається по таймеру при зовнішній температурі нижче 15°C. Вручну її можна включити при будь-якій температурі.

БЕЗКОНТАКТНЕ ВІДКРИВАННЯ КРИШКИ БАГАЖНИКА.

Багато хто стикався з ситуацією, коли після вдалого шопінгу потрібно відкрити двері багажника, але руки зайняті покупками, а ключ ще потрібно відшукати. Завдяки інноваційній системі комфортного доступу в поєднанні з функцією безконтактного відкривання дверей багажника в цьому немає більше необхідності: досить простого руху ногою в просторі під заднім бампером, щоб датчик зреагував і розблокував двері багажного відділення.
Після цього двері багажника відкривається і піднімається автоматично. Команду на відкривання багажника розпізнають спеціальні датчики, розташовані в задньому бампері на декількох рівнях. Ця інноваційна функція BMW ConnectedDrive робить відкривання багажного відділення і навантаження в нього зручніше. Доступ надається, тільки якщо система одночасно зафіксує наявність відповідного ключа від автомобіля.