Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ДОТРИМУЙТЕСЯ СВОГО ШЛЯХУ. І НЕХАЙ СВІТ ПРЯМУЄ ЗА ВАМИ.

Сервіси та додатки BMW ConnectedDrive на BMW X4.

Вражаючий, безпосередній, багатосторонній — ці атрибути однаково підходять для опису як самого BMW X4, так і набору послуг BMW ConnectedDrive. Вони дозволяють користуватися найсучаснішими комунікаційними, інформаційними та розважальними ресурсами. Якими саме, залишається цілком на ваш розсуд.

СЕРВІСИ CONNECTEDDRIVE.

З пакетом послуг BMW ConnectedDrive можна користуватися безліччю інформаційних, розважальних і сервісних пропозицій для тих, хто в дорозі.
Сюди відноситься також сервіс BMW Online, що надає доступ до свіжої інформації з прив'язкою до місця розташування (погода, новини), а також до онлайн-пошуку і роботі з офісними додатками. Крім того, є можливість комбінування окремих послуг, таких як веб-камери і паркувальна інформація, а також туристичні та готельні путівники.
Також сюди входить зручне, надійне і не обмежене за часом використання додатків для смартфонів, таких як BMW Connected. І це лише початок. Пакет послуг BMW ConnectedDrive включає в себе і багато іншого, що перетворює будь-яку поїздку на BMW в насолоду.

МУЗИКА.

У поїздках на вашому BMW вам ніколи не буде нудно. Музичні програми допоможуть вам знайти музику з будь-якого приводу і до будь-якого настрою. Ви можете скласти окремі списки радіостанцій, добірки улюблених аудіокниг і плейлисти з відповідною музикою для поїздок на роботу, по магазинах, у відпустку. Все це — завдяки пакету послуг BMW ConnectedDrive.

КОНСЬЄРЖ-СЕРВІС.

Бажаєте приміряти на себе роль людини, що має особистого секретаря? Тепер у вас є така можливість завдяки консьєрж-сервісу від BMW ConnectedDrive. Ця зручна служба з'єднує вас з співробітником контактного центру BMW, який на час вашої поїздки прийме на себе обов'язки вашого особистого помічника. Що б ви не шукали — ресторан, найближчий банкомат або цілодобову аптеку, — співробітник контакт-центру BMW збере необхідну інформацію і по вашому запиту перешле потрібну адресу безпосередньо в навігаційну систему вашого автомобіля. Функція «Консьєрж-сервіс» не залежить від вашого мобільного телефону і доступна цілодобово як у вашій країні, так і за кордоном без додаткової плати. Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.

BMW CAR HOTSPOT LTE.

При наявності точки доступу BMW Car Hotspot ваші супутники зможуть під час поїздки теж користуватися інтернетом на своєму смартфоні, планшеті або ноутбуці. Точка доступу інсталюється швидко і легко за допомогою адаптера Snap-in в середньому підлокітнику. З нею високошвидкісний інтернет новітнього стандарту LTE (Long Term Evolution) стає доступний на восьми кінцевих пристроях. Бездротова мережа в автомобілі прискорює передачу даних, покращує якість прийому, зменшує ступінь електромагнітного випромінювання, подовжує ресурс акумуляторів. Користуватися мережею можна навіть за межами автомобіля протягом 30 хвилин.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНУ ОБСТАНОВКУ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ.

У потрібний момент система надання інформації про дорожньо-транспортної обстановці в режимі реального часу (RTTI) забезпечить вас актуальними відомостями про ситуацію на дорогах. Ви отримуєте точні відомості про час і тривалості пробок фактично в режимі реального часу. Дані надходять з таких джерел, як інформація про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, GPS-дані парків транспортних засобів, додатки для смартфонів і поліцейські звіти. Висока точність аналізу цих даних дозволяє визначити місце розташування пробки з точністю до кількох метрів. Завдяки цьому система RTTI надає інформацію в режимі реального часу про поточну ситуацію на автомагістралях, швидкісних і звичайних дорогах, а також на безлічі міських маршрутів, рекомендуючи при цьому зручні альтернативні варіанти проїзду.
Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.

ОФІС BLUETOOTH.

Офіс Bluetooth дозволяє більш ефективно використовувати час, що проводиться в автомобілі. Пристрої, що підтримують Bluetooth, допоможуть вам з комфортом займатися справами і планувати свій графік в дорозі. Електронна пошта, зустрічі, завдання і текстові повідомлення відображаються на дисплеї управління або ж зачитуються вголос через динаміки аудіосистеми автомобіля. За допомогою додатків BMW Apps можна також вивести на екран записи календаря Apple iPhone. Перелік сумісних мобільних пристроїв можна знайти на веб-сторінці www.bmw.com/bluetooth.