Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

ВИТЯГУЮЧИ МАКСИМУМ.

Динаміка руху та економічність BMW X5.

Динаміка BMW X5 приносить задоволення в кожній поїздці, при кожному маневрі, на будь-якій швидкості. Системи допомоги водієві забезпечують чудовий контакт з дорогою в крутих поворотах, на крутих спусках, при високій швидкості.

ТЕХНОЛОГІЇ BMW EFFICIENTDYNAMICS.

Намагаючись домогтися найкращої динаміки при мінімальній витраті палива, ми думаємо насамперед про характерному для BMW задоволенні за кермом.
BMW EfficientDynamics - це стратегія BMW, спрямована на зниження витрати палива і викиду CO2 при одночасному поліпшенні динамічних характеристик і забезпеченні максимального задоволення за кермом. Вона являє собою комплекс заходів, що охоплюють привід, систему управління потоками енергії і концепцію автомобіля - причому на кожному серійному автомобілі BMW.
Підвищення потужності при одночасному зниженні витрат забезпечує сімейство двигунів нового покоління BMW TwinPower Turbo, як в бензиновому, так і в дизельному варіантах. Свій внесок в економічність вносить оптимальна аеродинаміка полегшеного кузова. Полегшена конструкція кузова відрізняється низькою масою при високій жорсткості завдяки використанню правильних матеріалів. В даному випадку BMW переконливо демонструє свою орієнтованість на інновації і є єдиним великим серійним виробником, що робить ставку на надлегкий і одночасно високоміцний матеріал карбон (вуглепластик). Велика увага BMW приділяє також перспективним формам приводу, таким як технологія BMW eDrive з чистим електроприводом і підключається гібрид.

Стандарт EU6

Завдяки реалізованим вже сьогодні технологіями майбутнього автомобілі BMW X5 відповідають навіть в серійній комплектації екологічному стандарту EU6.
Двигуни BMW завжди обганяють свого часу, тому що моторобудування залишається прерогативою BMW з 1917 року. Двигуни BMW X5 демонструють це особливо переконливо. Потужні, прийомистість, спокійні, вони відповідають вимогам найвибагливіших водіїв.
Чи не втратити актуальність в майбутньому їм дозволяє технологія BluePerformance, яка серійно використовується на всіх дизельних моделях: Ця технологія дозволяє ще більше скоротити викид шкідливих речовин в атмосферу. Крім фільтр сажі і каталізатора окислення чистоту вихлопу забезпечує накопичувальний каталізатор окислів азоту. У деяких моделях для нейтралізації оксидів азоту використовується каталізатор SCR (SCR = selective catalytic Reduction) з уприскуванням карбамідо-водяної суміші AdBlue. Хімічна реакція, яка викликається уприскуванням AdBlue, призводить до значного скорочення викиду оксидів азоту. В результаті ви ще довго будете їздити в автомобілі з одним із найчистіших дизельних двигунів в світі, відповідних у серійній комплектації стандарту EU6.

ДИНАМІКА РУХУ.

Кульмінація мощі: дізнайтеся більше про неперевершену
динаміку BMW X5.

8-СТУПІНЧАСТА АКПП STEPTRONIC.

8-ступінчаста автоматична коробка передач Steptronic підвищує планку динамічності і економічності, будучи ключовим компонентом пакету технологій BMW EfficientDynamics. Тепер завдяки новому прогнозуючого приводу можна отримати додатковий плюс до динаміки за допомогою перемикача системи регулювання динаміки руху. У режимі «Sport» взаємодія навігаційних даних з керуванням КПП забезпечує ще більш спонтанну реакцію. Режим «Comfort» орієнтований на плавність ходу і рідкісне перемикання передач.

BMW X5 M50d.

Інженери BMW M втілили свій унікальний досвід в злагодженому взаємодії трансмісії, підвіски і рульового управління моделі BMW X5 M50d. Результат - автомобіль, захоплює поєднанням безкомпромісної динамічності, комфорту і придатності до щоденних поїздок.

Двигун

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун M Performance TwinPower Turbo поєднує безпосереднє уприскування Common Rail і унікальний триступеневий турбонаддув із змінною геометрією турбін. Характерними особливостями цього двигуна є надзвичайна прийомистість, високий крутний момент на низьких оборотах, широкий діапазон частоти обертання.
Звідси вражаючі результати: крутний момент 740 Н · м, пікова потужність 280 кВт (381 л. С.), Розгін з місця до 100 км / год всього за 5,3 с. При таких вражаючих тягово-динамічні характеристики середня витрата палива становить 6,7 л / 100 км, а викид CO2 - 177 г / км. Таке поєднання динаміки і економічності ілюструє інноваційну міць концерну BMW.
Модель BMW X5 M50d володіє власним унікальним характером, який підкреслюється особливим поєднанням параметрів рульового управління, підвіски і інтелектуальної системи повного приводу BMW xDrive.

Підвіска

Адаптивна підвіска M робить типову для автомобілів BMW X маневреність ще більш спортивною. Динамічна система регулювання жорсткості амортизаторів і пневматична задня підвіска дозволяють в повній мірі насолодитися спортивним стилем водіння. автомобіль відрізняється точно контрольованими параметрами керованості. З пакетом адаптивної підвіски Dynamic маневреність, точність реакції і поперечна динаміка BMW X5 M50d досягають максимуму. Системи Dynamic Performance Control і Dynamic Drive гарантують ще більш високу інформативність рульового управління і знижують бічний крен кузова в поворотах.

100% СПОРТИВНОСТІ.

Опції, такі як активне рульове управління і пакети адаптивної підвіски, дозволяють зробити Ваш BMW X5 ще більш спортивним і комфортним. Активне рульове керування забезпечує більш точне і "живе" керування автомобілем. При виборі пакетів адаптивної підвіски Ви отримуєте більше комфорту в поїздках, поліпшену динаміку або найефективніший поєднання цих якостей.

Активне рульове керування

Відчути комфорт нового рівня дозволяє активне рульове управління. Воно забезпечує точність, маневреність та комфорт в будь-якій ситуації.
На малих швидкостях (наприклад, в місті, при парковці або на звивистій дорозі), система активного рульового управління збільшує кут повороту коліс. Виконання маневрів з меншим перехопленням рук значно полегшує роботу кермом.
Починаючи зі швидкості 120-140 км / год (в залежності від моделі та налаштування) система активного рульового управління зменшує передавальне відношення. Кермо стає більш інформативним. Перевага для водія кермо точніше управляє колесами, що сприяє стійкості і комфорту. У критичних ситуаціях, зокрема - при надмірної обертальності або ж при гальмуванні на нерівній поверхні, система активного рульового управління надає підтримку у вигляді придушення нишпорення, при цьому по швидкості та ефективності реакції система перевершує навіть досвідченого водія.
Оскільки активна система є лише доповненням до основної системи рульового управління і не порушує прямого зв'язку між рульовим колесом і передніми колесами, автомобіль повністю зберігає керованість навіть в разі відмови системи активного рульового управління. Завдяки цьому у всіх випадках водій зберігається повний контроль над автомобілем.

Пакети адаптивної підвіски

Свою незалежність BMW X5 демонструє не тільки зовнішнім виглядом, але і ходовими якостями. Особливо актуальним це твердження роблять опціональні пакети адаптивної підвіски. Як спортивний, так і комфортний пакети гарантують найкраще зчеплення коліс з дорожнім покриттям.

Комфорт

Максимальний комфорт без шкоди унікальній динаміці BMW. Динамічна система регулювання жорсткості амортизаторів дозволяє ідеально відрегулювати амортизатори під будь-які умови водіння, підвищуючи комфорт і покращуючи динамічні характерістікі.Пневматіческая підвіска заднього моста гарантує високий рівень комфорту незалежно від ступеня завантаження автомобіля.
Якщо вам іноді потрібно більш динамічна настройка підвіски, до ваших послуг режими Sport і Sport + системи Driving Experience Control.

Dynamic

Пакет адаптивної підвіски Dynamic дозволяє в повній мірі використовувати динамічний потенціал автомобіля. Система Dynamic Performance Control, що входить до складу пакету, а також система Dynamic Drive гарантують підкреслено спортивну динаміку, яка виражається в більш нейтральному характері рульового управління і в мінімальному нахилі кузова на поворотах.

Professional

Пакет адаптивної підвіски Professional об'єднує переваги пакетів Comfort і Dynamic, забезпечуючи максимальний комфорт в поєднанні з чудовими динамічними характеристиками.

Адаптивна підвіска M

Зросла динаміка: адаптивна підвіска M дозволяє ще краще використовувати динамічний потенціал автомобіля. Динамічна система регулювання жорсткості амортизаторів і пневматична задня підвіска дозволяють в повній мірі насолодитися спортивним стилем водіння. Адаптивна підвіска M пропонується тільки в складі опционального М Спорт пакета.

BMW xDRIVE.

Інтелектуальна система постійного повного приводу BMW xDrive бездоганно адаптується до самих складних умов, завжди забезпечуючи чудову якість зчеплення коліс з поверхнею.
Датчики системи постійно стежать за поведінкою автомобіля. Ви завжди можете насолоджуватися характерною для BMW керованістю - з системою BMW xDrive наші повнопривідні автомобілі мають усі переваги заднього приводу. Однак при обставинах, коли заднеприводная машина може втратити стійкість - наприклад, на слизькій чи нерівній дорозі, в складних поворотах або ж на підйому - система BMW xDrive в частки секунди ефективно і непомітно перенаправляє крутний момент на колеса, що мають краще зчеплення з поверхнею. Автомобіль стабілізується ще до того, як водій встигає помітити критичну ситуацію. Система BMW xDrive дозволяє підвищити точність, маневреність, динаміку і безпеку водіння.

АЕРОДИНАМІКА.

Кожна деталь цього автомобіля втілює філософію BMW EfficientDynamics. У оптимізованої конструкції переднього фартуха і днища кузова використовуються інноваційні рішення, які знижують коефіцієнт аеродинамічного опору і витрата палива.

Повітряна завіса і повітряні зазори Air Breather

Передній фартух являє собою видиме оку прояв філософії BMW EfficientDynamics. Інтегрована повітряна завіса направляє повітряний потік уздовж передніх колісних арок через два вертикальних повітрозабірника. Прискорюючись, цей потік формує «завісу» у зовнішніх кромок коліс. Повітряні зазори Air Breather канализируют відповідний до передніх коліс повітряний потік. Ці інноваційні рішення зменшують турбулентність і коефіцієнт аеродинамічного опору, тим самим знижуючи витрату палива.

Автоматична система управління повітряними заслінками

За допомогою датчика система автоматичного управління охолоджуючим потоком повітря безперервно оцінює потребу двигуна в охолодженні, автоматично відкриваючи й закриваючи повітряні заслінки радіатора. Це дозволяє оптимізувати аеродинамічні характеристики автомобіля і скоротити тривалість фази прогріву двигуна, що сприяє зниженню витрати палива.

Задній спойлер і вітровідбивачі

Задній спойлер на краю даху і що примикають до нього по краях ветроотражателі утворюють високоефективну «крайку обриву повітряного потоку», яка до мінімуму знижує небажані завихрення і гальмує розрідження.

РЕЖИМ ECO PRO.

Як тільки ви активуєте режим ECO PRO, параметри різних систем автомобіля відповідним чином змінюються з метою забезпечення підвищеної економічності та, в залежності від особливостей вашого стилю водіння, дозволяють заощадити до 20% палива, про що свідчать результати випробувань, що проводилися компанією BMW.
Додаткові функції руху накатом, що прогнозує асистента і маршруту ECO PRO (дві останні доступні тільки при системі навігації Professional) дозволяють знизити витрату палива ще на 5%. Даний режим оптимізує відгук педалі газу і КПП, моменти перемикання передач, а також інтелектуально керує параметрами опалення та кондиціонування повітря. На дисплеї відображатиметься інформація про те, які функції EfficientDynamics зараз забезпечують економію палива. Ви також будете отримувати підказки системи ECO PRO про дії в поточній ситуації, що дозволить вам добитися ще більшої економії палива.
Ще одна особливість режиму ECO PRO - це функція руху накатом: коли на швидкості 50-160 км / ч водій відпускає педаль акселератора і при цьому не натискає педаль гальма, система роз'єднує двигун і трансмісію, в результаті автомобіль рухається за інерцією без участі двигуна.
Особливою інновацією режиму ECO PRO є прогнозує асистент, який працює спільно з навігаційною системою Professional. На основі навігаційних даних ця система виявляє повороти, в'їзди в населені пункти, перехрестя з круговим рухом, T-подібні перехрестя і з'їзди з автомагістралей на маршруті руху і може давати підказки, щоб ви могли заздалегідь знизити швидкість. Крім того, прогнозує асистент ефективно управляє функцією руху накатом.
Ще одна функція режиму ECO PRO - маршрут ECO PRO. Спільно з навігаційною системою Professional вона розраховує найбільш економічний маршрут на основі різних параметрів, наприклад індивідуальний стиль водіння, поточна дорожньо-транспортна обстановка, дорожні умови. Бортовий комп'ютер показує бонусні кілометри або, іншими словами, кількість додаткових кілометрів, які можна проїхати на паливі, зекономленій в режимі ECO PRO.