Огляд BMW XM

THE XM

THE XM

ПЕРШИЙ В ІСТОРІЇ BMW XM.

від 7 050 237 грн.
Вартість
 • Плагін-гібрид
Двигун

НОВИЙ BMW XM.

Ексклюзивний, експресивний, електрифікований: Новий BMW XM поєднує в собі експресивний дизайн з високою динамікою BMW M і потужною технологією плагін-гібрида останнього покоління.

BMW XM*:

 • Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл WLTP): 2,7
 • Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл WLTP):  61,0

* Дані є попередніми.

ОЗНАЙОМТЕСЯ З НОВИМ BMW XM.

Трансмісія, підвіска та продуктивність.

BMW XM.

Ідеальне поєднання високої продуктивності BMW M та інноваційності технологій плагін-гібрида.

 • BMW M Hybrid, перший електрифікований привод M High Performance
 • Високопродуктивний V8-циліндровий рядний бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • Адаптивна підвіска M Professional для високих показників динаміки руху
 • Система M xDrive з диференціалом M Sport
 • 480 кВт (653 к.с.), крутний момент 800 Нм,
  прискорення 0–100 км/год за 4,3 с
  (дані є попередніми)
BMW XM.

ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРУ НОВОГО BMW XM.

ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРУ НОВОГО BMW XM.
Дизайн передньої частини.

Дизайн передньої частини.

Фірмова передня частина в характерному стилі BMW класу люкс вражає підсвічуванням решітки радіатора Iconic Glow і вузькими денними ходовими вогнями, характерними для M. Виразна решітка радіатора з логотипом BMW XM та ексклюзивні акценти у кольорі Night Gold підкреслюють розкіш та вишуканість автомобіля. Лінії потужного рельєфного капота плавно переходять у два ефектні виступи.

Вид збоку.

Вид збоку.

Вид збоку поєднує ефектний характер дизайну в стилі купе з потужними пропорціями та унікальними акцентами, такими як – найбільш затемнені вікна серед усього модельного ряду BMW. 23-дюймові легкосплавні диски та акцентна лінія роблять форму нового BMW XM унікальною, створюючи особливо ексклюзивний ефект дизайну завдяки фірмовим деталям у кольорі Night Gold.

Дизайн задньої частини.

Дизайн задньої частини.

Вертикальні шестикутні подвійні вихлопні патрубки M надають задній частині автомобіля унікальності завдяки поєднанню золотистих акцентів дифузора з новим логотипом XM. Два логотипи BMW, вигравійовані лазером по обидві сторони заднього скла, створюють асоціацію з моделлю BMW M1. Разом із колісними арками, задні ліхтарі простягаються широко аж на крила, таким чином підкреслюючи міцну та потужну форму моделі.

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ НОВОГО BMW XM.

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ НОВОГО BMW XM.
Стеля з підсвічуванням.

Стеля з підсвічуванням.

Стеля з особливим підсвічуванням вражає своєю тривимірною призматичною структурою. Ця система підсвічування салону надає можливість реалізувати унікальні світлові дизайни, наприклад – сценарій привітання. Вибір кольору може бути адаптований до індивідуальних побажань, відповідно до режиму їзди та настрою водія.

Зона задніх сидінь M Lounge.

Зона задніх сидінь M Lounge.

Зона M Lounge забезпечує нові, унікальні враження та відчуття простору. Суцільна зона сидінь та такі деталі, як ромбоподібні структури на підголівниках і візерунок швів, чудово передають високий рівень комфорту і розкоші салону. Разом із рельєфною обшивкою стелі з підсвічуванням, темними вікнами та зручними подушкам

Екслюзивна шкіра Vintage.

Екслюзивна шкіра Vintage.

Нова шкіра з вінтажним ефектом зачаровує своєю природною структурою та текстурою, розставляючи елегантні акценти в оббивці дверей та на панелі приладів, Цей матеріал використовується вперше та виключно в новому BMW XM, а спеціальні методи обробки та оздоблення забезпечують унікальність та індивідуальність стилю в кожному автомобілі.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ НОВОГО BMW XM.

Висока динаміка завдяки електрифікації: вперше автомобіль M оснащується бензиновим двигуном V8 M TwinPower Turbo у поєднанні з технологією гібрида, що підключається. Абсолютною новинкою є комбінація інтегрального активного кермового управління з підрулюючими задніми колесами та системи M xDrive. Це гарантує повну слухняність автомобіля та його максимальну стійкість у поєднанні з унікальним задоволенням від водіння у будь-якій ситуації.
ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ НОВОГО BMW XM.
8-циліндровий плагін-гібридний двигун.

8-циліндровий плагін-гібридний двигун.

8-циліндровий плагін-гібридний двигун забезпечує чисте задоволення від водіння, чудову передачу потужності та характерний звук М. Завдяки віртуозній взаємодії електричного двигуна, потужністю 145 кВт та 4,4-літрового двигуна внутрішнього згоряння V8, модель BMW XM нестримно виривається в лідери: в особливості завдяки двом турбокомпресорам, повністю адаптивному керуванню клапанами Valvetronic і високоточному вприскуванню.

Адаптивна підвіска M Professional.

Адаптивна підвіска M Professional.

Адаптивна підвіска M Professional вражає спортивною керованістю, при цьому не втрачаючи рівень комфорту. Інтегральне активне рульове керування стабілізує автомобіль на високих швидкостях і одночасно звужує радіус повороту. Активні стабілізатори зменшують крени кузова, покращуючи загальну динаміку водіння та ваш комфорт.

Диференціал M Sport.

Диференціал M Sport.

Диференціал M Sport забезпечує найкращу можливу динаміку вашого автомобіля на дорозі. Він перерозподіляє крутний момент між задніми колесами, покращуючи таким чином зчеплення з дорогою та стабільність руху в різних ситуаціях – чи то під час прискорення на виході з поворотів, чи на проходженні поворотів на високих швидкостях або в дорожніх ситуаціях, де праві та ліві колеса знаходяться на поверхнях з різним покриттям.

АНОНС СПЕЦІАЛЬНОЇ СЕРІЇ – BMW XM LABEL RED.

Ексклюзивна серія BMW XM Label Red* очікується з осені 2023 року:
 

 • Ще більше динаміки завдяки потужності 550 кВт (720 к.с.) та крутному моменту 1000 Нм
 • Особливою рисою в дизайні екстер’єру є деталі, пофарбовані в акцентний колір Toronto Red, що контрастує з основним покриттям автомобіля кольору Frozen Carbon Black
 • Поєднання червоного та чорного кольорів знаходить продовження в інтер’єрі салону, що, в свою чергу, у поєднанні з характерними деталями забезпечує авто ще більшою кількістю уваги та захоплення
photo_text_left_right15886

ЕЛЕКТРИЗУЮЧЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ НОВОГО BMW XM.

Інноваційні технології для заряджання та руху на електротязі.

Найкраще з обох світів: нова модель з технологією плагін-гібриду BMW XM.

 • Запас ходу 82–88 км (WLTP) виключно на електриці разом з інтелектуальними режимами водіння для повної гнучкості в експлуатації
 • Максимум задоволення від їзди та незрівнянна економічність
 • Ефективний двигун внутрішнього згоряння потужністю 360 кВт (489 к.с.) разом з силовим агрегатом BMW eDrive, потужністю 145 кВт (197 к.с.)
ЕЛЕКТРИЗУЮЧЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ НОВОГО BMW XM.
M Hybrid.

M Hybrid.

Перемикайтеся між рухом на суто електричному приводі та гібридним режимом завдяки лише одному натисканню кнопки, завдяки взаємодії електродвигуна та потужного двигуна внутрішнього згоряння V8.

Запас ходу до 88 км з новим BMW XM.

Запас ходу до 88 км з новим BMW XM.

Cистема BMW eDrive потужністю 145 кВт (197 к.с.) дозволяє проїхати 82–88 км (WLTP) виключно на електротязі. Це означає, що ви зможете подорожувати майже безшумно та без локальних викидів.

BMW Charging.

BMW Charging.

Де б ви не знаходились – вдома чи в дорозі: BMW Charging пропонує індивідуальні рішення для заряджання вашого автомобіля з гібридним приводом. 

КОКПІТ І ТЕХНОЛОГІЇ У НОВОМУ BMW XM.

КОКПІТ І ТЕХНОЛОГІЇ У НОВОМУ BMW XM.
Особлива концепція дисплею М завдяки BMW Operating System 8.

Особлива концепція дисплею М завдяки BMW Operating System 8.

Операційна система BMW OS 8 дозволяє керувати функціями вашого автомобіля зі ще більшою легкістю – наприклад, за допомогою голосу чи сенсорного екрану. Особливості М-характерного дизайну: вміст, що відображається у режимі 2D забезпечує найкращу чіткість зображення та доповнюється логотипом М під час відтворення. Два режими М – ROAD і SPORT дозволяють створювати індивідуальні враження та яскраві емоції під час поїздок.

Вигнутий BMW Curved Display.

Вигнутий BMW Curved Display.

Суцільний вигнутий BMW Curved Display відображає інформацію про автомобіль на більшій площині, зручно її впорядковуючи. Він складається з 12,3-дюймового дисплея високої роздільної здатності на приборній панелі та 14,9-дюймового сенсорного центрального дисплея. Інтуїтивно зрозуміле керування є оптимізованим з точки зору ергономічності. BMW Curved Display стильно інтегрований в передню панель та безсумнівно привертає до себе загальну увагу пасажирів.

M Setup.

M Setup.

За допомогою меню M Setup ви можете отримувати саме ті враження від водіння, які відповідатимуть вашим бажанням. Налаштовуйте параметри динаміки руху відповідно до ваших індивідуальних вимог. Ви можете регулювати систему приводу, ходову частину, рульове керування, гальмівну систему, рекуперацію енергії та систему повного приводу M xDrive. Збережені конфігурації налаштувань можна легко викликати з пам’яті системи за допомогою кнопок M1 і M2 на кермі.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ ДЛЯ НОВОГО BMW XM.

Оригінальні аксесуари BMW дозволяють вам адаптувати автомобіль до своїх індивідуальних побажань: усі запропоновані продукти ідеально відповідають вашому BMW XM з точки зору якості, дизайну та робочих характеристик.
Зарядний пристрій BMW Wallbox Essential.

Зарядний пристрій BMW Wallbox Essential.

Домашній зарядний пристрій. Завдяки постійно встановленій BMW Wallbox Essential можна швидко, надійно та зручно заряджати ваш авто потужністю до 22 кВт. На додаток до компактних розмірів у дизайні BMW, що економить простір, BMW Wallbox Essential також пропонує зручне управління кабелями. Поточний стан BMW Wallbox Essential можна перевірити в будь-який час через дисплей.

Інтернет-магазин

Задня велосипедна стійка Pro 2.0

Задня велосипедна стійка Pro 2.0

Легка, але міцна задня велосипедна стійка BMW Pro 2.0 може витримувати до 60 кг. Надзвичайно зручний у використанні кронштейн призначений для перевезення двох (електро) велосипедів (можна доповнити фіксатором третього велосипеда). Функція нахилу забезпечує легкий доступ до багажного відділення у будь-який час.

Інтернет-магазин

Тримач для планшета BMW Pro.

Тримач для планшета BMW Pro.

Надійне кріплення для планшетів із безпечним футляром BMW (захисний чохол). Цей тримач можна регулювати під різними положеннями та кутами, він кріпиться до додаткового обладнання системи Travel & Comfort або до основного кронштейна.

Інтернет-магазин

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ НОВОГО BMW XM.

BMW XM.*

Потужність у кВт (к.с.):

480 (653) (8)

Прискорення від 0 до 100 км/год в секундах:

4,3

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл, NEDC): 

2,7

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл, NEDC):

61,0

* Дані є попередніми.

photo_text_left_right15906
AWT FINANCIAL SERVICES ДЛЯ НОВОГО BMW XM.
Чи то для кредитування, чи то для лізингу – кожна з наших пропозицій індивідуально адаптована до ваших потреб і бажань.
photo_text_left_right15907

Ціни на базові комплектації BMW XM

Модель
Об’єм двигуна, см.куб.
Потужність, к.с.
Макс. швидкість, км/год.
Прискорення 0-100 км/год., с
Витрата палива*, л/100 км
Ціна, з урахуванням податків на митне очищення і ПДВ, грн.
XM
4395
489/653*
250
4,3
1,6 - 1,4
7 050 237